Miltonia Miltonia komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

príjemné letné čítanie, autorka má veľmi dobrý štýl písania, hneď zaujme, je osobný, ľahký, pomôže vám relaxovať, za mňa palec hore, idem čítať ďalšie z kolekcie

04.08.2022 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

kniha ma úplne "dostala", nemohla som ju prestať čítať..... príbeh má dve časové osy, ktoré sa sa asi v trištvrte knihy stretnú, príbeh je miestami tragický, smutný, veselý, krásny....asi ako život sám s prekvapivým koncom, potešili zistenie, že je čerstvo sfilmovaný, teším sa na pohľad režiséra, ako si s príbehom poradil

04.08.2022 5 z 5

Verity Verity Colleen Hoover

kniha ma pohltila od úplného začiatku. áno, erotiky tam bolo viac ako dosť, autorka to majstrovsky popretkávala temnotou, vnútorným bojom postáv, desivými odhaleniami a rozporuplným koncom. priznám sa, že často som mala chuť knihu zahodiť do kúta(kto knihu čítal, pochopí), dokonca som z nej bola až zhnusená, ale je to veľmi zaujímavo napísané, možno by to stálo aj za sfilmovanie.....

30.07.2022

Radosti na stope - Sedem krokov k duševnému zdraviu Radosti na stope - Sedem krokov k duševnému zdraviu Elisabeth Lukas

Ak potrebujete dostať do svojho života radosť, toto je tá pravá kniha. Je napísaná jednoducho a zrozumiteľne aj pre laika. Autorka, žiačka Viktora E. Frankla, nám dáva do pozornosti rôzne, praxou overené spôsoby, ako svoj život upratať, zbaviť ho negatívných myšlienok, ako vedome a vytrvalo pracovať na zmene svojho postoja k ťažkostiam života.

04.07.2022 5 z 5