milena8281 milena8281 komentáře u knih

Pohádky z blízka i dáli Pohádky z blízka i dáli kolektiv autorů

Pohádky jsou prostě pohádky a pro mě za plný počet hvězdiček. Překvapilo mě, jak mnoho pohádek z dalekých krajin má podobný námět jako pohádky české.

03.02.2017 5 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Přečetla jsem na jeden zátah. Po Aristokratce jsem čekala podobný humor, ale nedočkala jsem se, kniha není humorná ani trochu, místy bych řekla až truchlivá. Nejsem zklamaná, to ne, z komentářů jsem věděla, že bude jiná. Je HODNĚ jiná.

28.01.2017 3 z 5

Netrpělivost srdce Netrpělivost srdce Stefan Zweig

Na tuhle knihu asi nikdy nezapomenu. Jistě, je velmi dobře napsaná, postavy jsou mistrně vylíčeny. Mnou otřáslo to téma, protože se mě hluboce týká. Problém milostných trápení člověka na vozíku budu za pár let řešit se svým synem a už teď se velmi velmi bojím, jak to choulostivé období zvládneme. Vím, že knihu už asi nikdy číst nebudu - p. Zweig promine - ale je to pro mě velmi bolestivé.

27.01.2017 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

U knížky jsem se upřímně smála, byla to knížka z kategorie 1 MINUTA SMÍCHU PRODLUŽUJE ŽIVOT O 10 MINUT ...! je to jednoznačně oddychovka a kdo hledá něco k přemýšlení nebo zamyšlení, bude velmi zklamaný.

01.01.2017 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Četla jsem celou sérii, ale zatímco 50 odstínů šedi jsem hodnotila jako velice dobře čtivou, tenhle díl mi už tak čtivý nepřipadal. Mám ráda oddychovky, takže jsem se u toho pobavila.

28.12.2016 2 z 5

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Kniha je napsána neuvěřitelně vtipně a je to pro mě naprosto TOP titul. Stále se k ní vracím.

26.10.2016 5 z 5