milani milani komentáře u knih

Clařina válka Clařina válka Clara Kramer

Dan Brow napisal horor Inferno. Po Clarinej války somsi hovoril ,čo by si to ten chlap musel navymýšľať za báchorky a by sa spoň na kilometer približil k tomuto peklu.

08.07.2014 5 z 5

Magda Goebbelsová Magda Goebbelsová Anja Klabunde

Intelekt, pohnutý život, osobné vzťahy,spoznávanie ženy veľmi inteligentnej , ktorá sa stala fanatičkou. Idey ciele .. aj keď zvrátené
ktoré dnes nahradili zábava , kupovanie povrchnosť.

08.07.2014 5 z 5

Buddenbrookovi Buddenbrookovi Thomas Mann

Stále dokola. Ruka majstra ,pravdy skutočného nachádzania človeka. Bez potácania sa tak ako mnohí dnešní spisovatelia a najmä spisovateľky , ktorých je už pomaly viac ako čiatateľov. Radšej tri krat Thomasa manna ako veľdiela typu Zlodejka kníh.

08.07.2014

Když Nietzsche plakal Když Nietzsche plakal Irvin D. Yalom

Hľadač pravdy , neotravený televíziou , nerozbitý internetom.

07.07.2014

Pohled do slunce Pohled do slunce Irvin D. Yalom

Viera bez nároku na odmenu. Viera vo vlastný život i v tej najskromnejšej podobe.

07.07.2014

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Keď som kedysi prechádzal okolo našeho mestského kina a videl ho obkolesené automobilmi, hovoril som si sám pre seba - určite dávajú najakú riadnu kravinu . Veľa spoločného to má i s knihami.

Nemôžem si pomôcť, ale túto som ani nedočítal a zadarmo sa jej zbavil. -Tovar dneška - Takto nejako by som ju v skratke charakterizoval. To si radšej dvakrát prečítam Buddebrookovcov. Tomu uverím, tá mi niečo dá. Je to smutné, že rebríčky čiateľov vedú takéto knihy.

02.07.2014