michaelaff michaelaff komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nemohla jsem knihu odložit. Moc hezky napsané.

04.03.2021 5 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Především děkuji autorovi za poslání knihy. Líbila se mi, byla čtiva, napínavá. Každý konec kapitoly nutilil číst dál. Příběh se mi taky líbil, ale místy byl dost předvídatelné a jednoduchý. Myslím, že je to kniha spíš pro ženy, chlap asi neoceni tolik lásky. I na můj vkus tam bylo příliš "miláčků a broučku". Kniha by takhle mohla i skončit, ale pokud bude další díl, ráda si ho přečtu.

07.01.2021 4 z 5

Transport za věčnost Transport za věčnost František Tichý

Když vyšla tato kniha, měla jsem z ní smíšené pocity. Říkala jsem si že to není úplně téma pro děti a přišlo mi to až trochu zvraceny, cpát to do dětí už tak brzy. Ale strašně jsem se spletla a čtenářská výzva mě přiměla pochopit můj omyl. Kniha je naprosto skvělá a těm pubertakum naprosto prospěšná. Přečetla jsem ji jedním dechem a oceňuji zvláště zase trochu jiný pohled na věc. Děkuji že takové knihy vycházejí.

18.10.2020 5 z 5

Sedmá funkce jazyka Sedmá funkce jazyka Laurent Binet

Na knihu jsem se moc těšila, protože se mi moc líbila HHhH, ale nedočetla jsem ji. Tohle není nic pro mě. Po 120 stranách jsem nevěděla o čem čtu, na mě příliš odborná jazykověda. Rozhodně to není odpad, to bych neřekla o žádné knize, ale tohle prostě není nic pro mě.

11.12.2019 1 z 5