michaela.97 michaela.97 komentáře u knih

Andělé tančí vždycky s lehkostí Andělé tančí vždycky s lehkostí Thomas Brezina

Mám ráda knížky pro "teen", ale tahle se mi úplně netrefila do vkusu. Byla milá, hezky se četla a děj neurazil, ale bohužel ani nenatchl. Z recenzí, které jsem tu četla jsem čekala víc, tak třeba ty další ze série budou lepší. Za mě ale rozhodně super čtení pro mladé slečny :)

03.05.2019 3 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Od knížky jsem čekala malinko víc, ale stejně mě bavila od začátku do konce. Je příjemně napsaná, děj utíká a očekávání konce se stupňuje, až najednou u konce jste, pláčete a chcete, aby to nikdy neskončilo. Oba hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Každý je jiný, ale oba mají něco, čím si čtenáře získají. A nápad s názvem "Oba na konci zemřou" mi přijde naprosto geniální, i když ho spousta lidí odsuzuje. Navíc mě bavily odkazy, které se mísí s realitou (instagramové účty hlavních hrdinů atd,...) - jen tak ze zvědavosti jsem si je hledala a opravdu je našla. To mě potěšilo, i když je to vlastně úplná blbina :)

Knížku s čistým svědomím doporučuju!

30.03.2019 4 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Sbírka "básní" se proslavila především na instagramu a jiných sociálních sítích, což ve spoustě čtenářů vzbuzovalo špatné mínění. Respektive "příliš povyku pro nic". Ono, ale to "nic" je sbírka krásných textů, myšlenek a slov, s kterými si autorka umí hrát - to bez pochybností a když k tomu všemu přidáme její umělecký talent, tak držíme v rukou obyčejnou, ale skvělej zpracovanou a příjemnou knížku, která pohladí na duši a zahřeje u srdce. Mám ráda její kresbičky, které jsou tak jemné a minimalistické, jak to mám ráda :) Tím si mě Rupi Kaur získala a jsem ráda, že mám jednu z jejích děl v knihovně.

PS: samozřejmě se nejedná o sbírku básní, které vám změní život. Pokud jdete do čtení s tímhle míněním, knihu snad ani neotevírejte. Je věnovaná citlivým duším, které umějí číst mezi řádky a které si chtějí tak trochu odpočinout od jinak známých básní, kterých už se napsalo tolik ....

10.12.2018 5 z 5