michaela.97 michaela.97 komentáře u knih

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Příjemné letní čtení :)
Kapitolky krátké, přebal knihy pevný (vhodné pro cestování, kdy si chcete ve vlaku prostě jen odpočinout) a ilustrace nádherné ♡

26.03.2018 4 z 5

Pro lepší orientaci v knize je fajn mít alespoň drobný historický přehled. Já ji četla a nemohla dočíst. Musela jsem se nutit, abych nakonec obrátila poslední stránku. Bohužel.
Kniha má zajímavý děj. Jen je třeba mít stejný smysl pro humor. Některé pasáže mi přišly nudné a u některých jsem se naopak nemohla přestat smát, což ve mě vyvolávalo smíšené pocity.
Do teď vlastně nevím, co si myslet. Upřímně se mi do dalších knih od Jonassona nechce, ale přemůžu se a doufám, že mě chytnou víc než příběh Alana Karlssona :)

26.03.2018 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Četla jsem ji, když mi bylo asi 16. Tenkrát jsem ještě spadala do cílovky knih Johna Greena, i když do teď je mým oblíbeným autorem. Píše jednoduše a jeho příběhy chytnou za srdce nebo minimálně neurazí :)
Tahle knížka ve mě dokázala probudit emoce. Usmívala jsem se, ale i brečela a četla bych ji s radostí klidně pořád dokola.

Pokud jsi čtenář, který Johna Greena nezná, vybrat si "Hvězdy nám nepřály" jako prvotinu bude tvoje nejlepší rozhodnutí :)

26.03.2018 5 z 5