Martiiiik Martiiiik komentáře u knih

Dívka, která nikomu nechyběla Dívka, která nikomu nechyběla Håkan Nesser

Výborná kniha, doporučuji. Četla jsem všechny Hakanovy knihy přeložené do češtiny a tak už jsem mírně tušila kdo bude mít ve vraždách prsty :-).

17.04.2016 4 z 5

Tracyho tygr Tracyho tygr William Saroyan

Mám s knihou svázanou vzpomínku na svoji prezentaci tohoto díla na hodině literatury.. Kdy to téměř nikdo ze spolužáků nepochopil.. :-D Mě se nicméně moc líbila :-)

18.01.2016 5 z 5

Nejsem vrah Nejsem vrah Frédéric Chaussoy

Úplně rozumím tíži jeho rozhodnutí a obdivuji ho za to, že to dokázal učinit... Pěkně napsáno.

18.01.2016 4 z 5

Návštěva staré dámy Návštěva staré dámy Friedrich Dürrenmatt

Výborná kniha, až z ní občas mrazilo.. Doporučuji

18.01.2016 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Dobrá kniha. Popis posttraumatické stresové poruchy byl dobře vykreslený. Ke konci jsem si už říkala, jestli vůbec toho násilníka odhalí. Ale asi bych to čekala nějak více rozvedené.. Hodnotím kladně

10.01.2016 5 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Na knihu jsem narazila v reklamě v metru :-) Koupila si ji a bohužel přečetla pár názorů ostatních, kde jsem se dočetla, že autor změnil v půlce knížky svůj cíl, svého vraha, toho, kdo za to může... Při čtení jsem okamžitě věděla, že jsem na toto místo právě narazila. A to, co bylo z počátku výborná, napětím plná detektivka, se změnilo v cosi obyčejného.. Škoda toho.. Jinak už se těším na další počin autora :-)

10.01.2016 3 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Byla jsem velmi překvapená, jak dobré to bylo. Už se těším na další :-) Snad :-)

10.01.2016 5 z 5