Marthas Marthas komentáře u knih

Pád Pád Lauren Kate

U nás rozhodně nejčtenější kniha, bez rezervace jsem na ni čekala dva a půl roku od vydání ale bohužel...
Nedá se říct, že by mně kniha zklamala, to rozhodně ne!!! Jen mě nezaujala natolik, abych si z ní něco pamatovala!!:)

08.03.2014 3 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Tato kniha byla naprosto úžasná, rozhodně stála za těch 8 korun za rezervaci, co jsem do ní investovala, dokonce bych ji měla i ráda doma, ale v knihkupectví kam chodívám, už dávno nemají první díl!!:(
Koneckonců kdyby to bylo na mně, tak bych skoupila skoro celou dětskou knihovnu!:)

08.03.2014 5 z 5

Pátračka Gilda a Posvátné kosti Pátračka Gilda a Posvátné kosti Jennifer Allison

Hodně jsem se nasmála, přišlo mi to, že je to, když ne nej knížka ze série, tak rozhodně nejvtipnější!!:)

08.03.2014 4 z 5

Konec dnů Konec dnů Thomas Sniegoski

Myslím, že toto má ještě další knihu, zdůrazňuju slovo kniha, jelikož kniha obsahuje bohužel dvě části, což je další věc, která mi na této sérii vadí!!! Další dvě části v jedné knize se rozhodně nehodlám číst!!! Je to moje nejneoblíbenější knižní série o andělích!!!
Nedoporučuji hlavně těm, co nemají rádi "škvařené maso"!!
Je to nejhorší start do světa andělů, jaký si dokážu představit a bohužel i můj případ, kdybych se poučila z této knihy, nikdy bych nečetla takové super ságy jako je třeba Nadpozemská!!!

07.03.2014 odpad!