marsden marsden komentáře u knih

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Trochu chaoticke a prehnane. Autor chce sokovat, dej jede dopredu, ale ceho je moc, toho je priliz. A rodina Fabina, hlavne jeho deti a zena jsou tak moc nesympaticky postavy, ze z nich nemuzu.

15.12.2019 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Tohle je krimi pro holky. To nemyslim vubec zle, ale vsechno mi to k tomu pasuje. Nebylo to spatne cteni, ale cekal jsem asi vic. Ono je to tezke, po precteni serie od Helen Fields, to je ta latka hodne vysoko. Ale asi dalsi pribeh dam.

16.11.2020 4 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Zacatek vyborny, hlavni hrdinka nadejna postava, ale pak se to vsechno zmenilo ve scifi. Ano, urcite mela vlada v mnohem prsty, ale jako bych pak koukal na film Kontakt. Stacilo min, ale pro nekoho to bude jiste top pribeh.

22.11.2019 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Mlceni Jehnatek. To me napadlo jako prvni, po precteni prvnich kapitol. Takhle, kdo neznate Eriku ( je to vubec mozny?), nectete bezne krimi, tak si to uzijete. Ja uz mam neco z detektivek nacteno a vsemozne zapletky uz me asi neprekvapi. RB psat umi, je to napinavy, ( bohuzel mistama uz prehnany ), ale jednou zacnes a musis docist. V zanru je to nadprumer, mistama se i leknes a mozna kousnes do rtu:))

13.11.2019 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Pokud hledaji zeny romanticky pribeh s detektivni zapletkou, maji novou favoritku. Ja se prokousal, ale zatim nejslabsi dil ze serie.

18.10.2019 4 z 5