MarNej MarNej komentáře u knih

Pátá dohoda Pátá dohoda Don Miguel Ruiz (p)

Opět výborná kniha, Ruiz mě nezklamal. Tentokrát je však o něco náročnější na přečtení, pravděpodobně není určena každému...

13.09.2012 5 z 5

Léčení pránou Léčení pránou Choa Kok Sui

Nádherná kniha skvěle popisující metodu pránického léčení, která dokáže přesvědčit téměř každého, že tuto sílu máme v sobě všichni. Jsem za ni velice vděčný.

16.07.2012 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Nebudu rozvádět, jak moc byl první díl lepší, to si můžete přečíst skoro ve všech ostatních komentářích. Třetí díl se mi celkově líbil, ale zároveň mě také zklamal. Autorka sklouzla od jednoho žánru k úplně jinému. Nejenže neustálé protahování se mi místy zdálo nudné, ale hlavní postavy mi nějak neseděly k předchozím dílům - Hurikán se tak dlouho snaží získat si přízeň Katniss a pak se během jednoho řádku smíří s něčím jiným? A to ani nemluvím o konci. Naštěstí celou knihu zachránilo to, že jsem se nemohl dočkat, jak to dopadne =). O to horší moje zklamání bylo.

21.05.2012 3 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Opět se autorka vrátila k velmi příhodně podobnému ději. A ono to funguje, opět se mi kniha velmi líbí, i když první díl byl o fousek lepší.

20.05.2012 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Něco naprosto nového, emoce, napětí, každý si najde něco. Určitě si to přečtěte, nemá chybu! =)

20.05.2012 5 z 5