MarkétaKočí MarkétaKočí komentáře u knih

Vyzvědačka Vyzvědačka Paulo Coelho

Coelho je mým oblíbeným autorem a když mám náladu přemýšlet ráda šáhnu po některém s jeho děl. Tato kniha se však od všech ostatních co jsem četla liší. Je to průměrná kniha, která podle mého názoru ani nenadchne a ani nijak nezklame. Možná mohla být propracovaná víc do detailu, ale to je již věc názoru.

14.08.2020 3 z 5

Na hranici života a smrti: 25 rozhovorů s předními českými lékaři Na hranici života a smrti: 25 rozhovorů s předními českými lékaři Marie Frajtová

Některé rozhovory se mi líbilo víc některé méně, ale celkově to je velmi zajímavá kniha.

16.03.2021 5 z 5

Moc milá knížka! Zhltla jsem ji za jeden den a bylo mi líto, že je konec. Určitě by si téma zasloužilo delší zpracování - mě vy to určitě zajímalo. Tento rok by měla vyjít další kniha autorky - taky si určitě přečtu.

14.12.2020 5 z 5

Milion malých střípků Milion malých střípků James Frey

Mazec - tak tím bych shrnula příběh této knihy! Nikdy jsem knížku s takovou tematikou nečetla. Frey má osobitý styl psaní a musím uznat, že mě bavil!

27.11.2020 5 z 5

Dopisy ze Sachsenhausenu Dopisy ze Sachsenhausenu James Moloney

Krásně čtivá kniha

03.09.2020 5 z 5

Odvrácená strana matky Odvrácená strana matky Monika Valentová

Asi jsem tu knížku četla ve špatný čas. Chtěla jsem nějakou nenáročnou knihu. Kniha to určitě splnila ovšem fejetony mi vtipné nepřišli (byť jsem matka) a byla jsem ráda, že jsem to dočetla.

04.09.2020 2 z 5