marketa.z. marketa.z. komentáře u knih

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Dokonalá kniha. Snad nejpoutavější, co jsem kdy četla.

18.01.2015 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Naprosto úžasná, nezapomenutelná kniha! Je plna velmi zajímavých myšlenek a námětů k přemýšlení, stejně jako nabádá čtenáře k rozšiřování kulturního rozhledu spoustou námětů na knihy, písně a básně. Hodně mi sedl způsob, kterým hlavní hrdina popisoval, a moc se mi líbilo celé zakončení knihy, bylo to jen tak lehce naťuknuté, jako by vlastně o nic nešlo, přestože to bylo provázané celým příběhem a osudem Charlieho. Pro mě rozhodně jedna z nejlepších knih :)

21.04.2016 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Naprosto skvělá knížka, byla jsem nadšená. Líbila se mi mnohem víc než Hledání Aljašky nebo Hvězdy nám nepřály...byla chtěla čtivá, vtipná, zároveň však měla hluboké myšlenky, hlavní postava byla velmi sympatická ů. Závěr byl nečekaný, ale seděl tam naprosto přesně. Za mě pět hvězd :)

18.09.2015 5 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Opět velmi povedená kniha s Lincolnem a Amélií. Typický deaver, napínavé pocelou dobu. Akorát chvílemi moc zdlouhavé, a těch motivů tam taky bylo až moc.

08.07.2014 4 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Kniha se mi velmi, velmi líbila. Na začátku jsem chvilku měla chuť ji odložit, ze začátku mi Tessa přišla nesympatická, a přišel mi nějakým způsobem zvláštní styl, kterým autorka psala. Rychle jsem ale změnila názor, po přečtení celé knihy jsem byla nadšená, kniha byla skvělá, a musím říct, že na mě hodně zapůsobila.

22.02.2015 5 z 5