Markéta_2 Markéta_2 komentáře u knih

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Úžasná motivační kniha! Je neuvěřitelné, jakou firmu dokázal vybudovat kluk ze střední střídy. Design produktů Apple (ale i prodejen) je prostě nezaměnitelný svou čistotou, ale zároveň jsou jeho výrobky jednoduché v ovládání. Jak říkal Steve ke konci knihy, jejich firma se lišila tím, že chtěli vyrábět prvotřídní produkty. Ne se podřizovat jen koncové ceně, jak je tomu v dnešní době u většiny výrobků. Byl to nadšenec, kterému nešlo o výdělek, ale o dokonalost výrobků ve všech směrech. Líbilo se mi i to, že chtěl mít produkty i dokonale zabalené, kdy jsem si vzpomněla na rozbalování svého iPhonu, kdy byla vidět preciznost i u "pouhého" vměstnání do krabičky.

21.07.2017 5 z 5

Klokočí Klokočí Jiří Suchý

Krásné poetické písně! Mám k ní i osobní vztah, jelikož jsem byla v publiku, když Jiří Suchý zpíval Klokočí v knihovně v Třebíči. Můžu i vřele doporučit jeho povídky, konkrétně audioknihu Nahá a další povídky, které Jiří Suchý sám namluvil. Její poslech je opravdový zážitek. :)

01.05.2017 5 z 5

Milenci a vrazi Milenci a vrazi Vladimír Páral

„Jsou dva druhy lidí, s kvartýrem a bez něho.“

05.12.2015 5 z 5

Výborná kniha, výborný film! Doporučuji všem.

25.11.2015 5 z 5