Maly_MACKO Maly_MACKO komentáře u knih

Velká kniha komiksů ABC #4 Velká kniha komiksů ABC #4 Vlastislav Toman

Strážci z bílých domů jsou sice nejslabší části spolu s Gorem, ale i tak dávám tomu 100/100. Protože když si vzpomenu kolikrát jsem to četl, jako mladý kluk, nezapomenutelné. Asi si to půjdu přečíst znovu

Velká kniha komiksů #1 Velká kniha komiksů #1 Vlastislav Toman

Nejkrásnější vzpomínky z dětství kdy jsem postupně dostal všechny sbírky. Bohužel moderní ABC nic takového už asi nepřinese.

Wolverine: Starý dobrý Logan Wolverine: Starý dobrý Logan Mark Millar

(SPOILER) Jediná pozitivní věc na tomhle komiksu je, že komiks vyšel. Jinak je to depresivní jízda od začátku až.....počkat úplně do konce ne, když vezmu vpotaz ten masakr na konci. Jinak dětem bych tohle nedával číst.....pokud děti nemáte rádi, směle do toho.

19.08.2023 5 z 5

Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Joru Sumino

(SPOILER) Název se jeví jako horor, ale výsledek? Nádherný příběh a ten konec? 100/100

Hranice zvrhlosti Hranice zvrhlosti Jan Urban

(SPOILER) Jakožto autorova prvotina, jsem byl mile překvapen. Kniha mne tak vtáhla, že jsem ze spánku spráskal svoji manželku, narval ji roubík do pusy a chtěl ji udusit igelitovým pytlíkem. Proto nemůžu dát plný počet bodů. Jo a vrahem je zahradník.

19.08.2023 4 z 5

Království v kameni Království v kameni Nela Mičková

Další z průměrných YA z našich končin, které jede podlé stejné šablony jako desítky dalších jiných knih. Evidentně tady v Česku neznáme nic jiného než jen YA. Ale i tak přeji spisovatelce jen to nejlepší a ať je hlavně spokojená ona. Já si jdu dát od YA na nějaký čas voraz.

03.05.2024

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Jako bych četl první díl. Nic extra

05.02.2024 2 z 5

100 miliard neuronů 100 miliard neuronů Petr Stančík

Není to žádný zázrak, ale bavilo mne to víc než to co předvedl Kotleta a Neff a to jsem jejich fanouškem o Julii nebudu ani mluvit, ta mne nebavila vůbec.

23.08.2023 3 z 5