mac.martina mac.martina komentáře u knih

Sametový anděl Sametový anděl Jude Deveraux (p)

Pěkný příběh o dvou členech ze znepřátelených rodin, kteří v sobě objeví vzájemnou lásku. Musejí překonat různé nástrahy, které jim jejich životy a jednání druhých připraví. Opět nastalo, že muž opustil svoji vyvolenou na dlouhou dobu a ona se musela o sebe postarat sama. Líbilo se mi jak ty jejich ženy musejí ty chlapi zachraňovat z nebezpečí a oni se na ně místo toho, aby jim poděkovali nebo pochopili proč to udělali a obrátili se k nim zády, tak je odvrhnou a ještě je pomalu vytrestají, za to co provedli.

Nejvíc se mi líbil závěr jak Miles zhodnotil vztahy jeho bratrů k jejich manželkám.
Jak poznamenal na konci knížky: Před pár lety žil se svými bratry v poměrně bezpečném závětří pouhých válek a soubojů. Potom se jeden po druhém oženili s překrásnými, okouzlujícími ženami – a teprve pak zjistili, co vlastně obnáší skutečná válka.

Celou sérii doporučuju a myslím že se k ní časem zase vrátím :-)

19.05.2016 5 z 5

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

Pěkný příběh, líbil se mi souboj mezi Bronwyn a Stevenem. Jejich spory z pohledu skota a angličana. Leckdy jsem se u toho dost nasmála a líbilo se mi jak ti chlapi nejdřív museli dostat pořádnou lekci než si uvědomí co je pro ně nejdůležitější :-)

19.05.2016 5 z 5

Milenci v Londýně Milenci v Londýně Barbara Cartland

Pěkná oddychová knížka, četla se sama a jako u většiny knížek od autorky, které jsem četla měla rychlý spád děje. Přečetla jsem jí asi za jeden den. Je to hezký příběh i když bych si možná představovala ještě nějaký epilog nebo něco takového, aby byl děj trochu delší.

16.05.2016 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Knížka se mi moc líbila a přečetla jsem jí skoro na jeden dech jakmile jsem jí začla číst... přečetla jsem jí za den a půl a kdybych nemusela spát tak i dřív... :D
Je to hezky napsané a dost jsem se u toho nasmála. Líbilo se mi jaky měl hlavní hrdina vztah k jídlu a jaké skvělé přátelství se mezi hlavními hrdiny nakonec vytvořilo a i to jak se dali dohromady.
Epilog byl úžasnej, ten se autorce opravdu povedl. Knížku určitě doporučuju :-)

16.05.2016 5 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Na tuhle knížku jsem byla zvědavá hned potom co jsem si přečetla první díl ze série. Je to hezký příběh a moc se mi líbil. Hezky plynul ale trochu mě štval Rainenem, když jsem četla jak se choval k Alyx potom co mu zalhala abyho ochránila. Ani potom co jí znovu našel a hned po svatbě jí nechal u jeho příbuzných. Každý chlap se musí poučit ze svých chyb a někdy za ně tvrdě zaplatit....

Dozvěděla jsem se vlastně pokračování příběhu Judity a Gavina z prvního dílu a ve zkratce svým způsobem i příběh z druhého a čtvrtého dílu. I když vlastně vím jak oba ty příběhy mezi mladými lidmi dopadnou, stejně se těším až si přečtu i zbylé dva díly ze série. :-)

29.04.2016 5 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Pěkná knížka. Četla jsem jí skoro jedním dechem. Děj hezky plynul a byla tam i zajímavá zápletka. Bylo zajímavé sledovat jak si hlavní hrdinové k sobě nacházejí cestu a stále doufala, že Gavin nepodlehne své bývalé milence. Knížku doporučuju k přečtení :-)

29.04.2016 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

pěkný příběh o tvrdohlavé dívce a muži, který si postupně uvědomuje svoje okouzlení mladou Hyacint. Oba si svou lásku začínají uvědomovat při překládánání starého deníku a hledání ukrytého pokladu ze starého deníku. Líbilo se mi jak se obě postavy dokázali proti sobě postavit jako rovnocení soupeři. Oba jsou stejně tvrdohlaví a krásně se k sobě hodí :-) Taky se mi líbilo, že jsem se opět setkala s ráznou Lady Davenportovou, která je náhodou babičkou Garetha. Hyacint se jí v ledasčem dost podobobala a jejich setkání byly vždy zábavné :-)

Knížka se mi líbila a možná se k ní časem i vrátím :-)

29.03.2016 5 z 5

Jak se vám líbí Jak se vám líbí William Shakespeare

Další pěkný příběh z rodiny Murrayových. Je to hezká čtivá knížka přečetla jsem jí za víkend, moc doporučuju :-)

14.03.2016 5 z 5

Miss Anglie Miss Anglie Diane Gaston

Tahle knížka se moc líbila. delší dobu jsem nevěděla co o napsat... je to pěkný příběh o tom jak dva lidé se do sebe zamilují skoro na první pohled a vydrží jim to i přesto, že se pár let neviděli. Devlinův bratr tlačí na Devlina kvůli svatbě s urozenou slečnou ale on se nechce podvolit kvůli lásce k Madeleine. Nakonec se nechá přesvědčit a začíná si hledat urozenou manželku i když jeho srdce už je zadané a to jen proto aby se mohl postarat o Madeleine a její dcerku.
Bylo zajímavé číst jaký měl vztah Devlinova bratra a jeho manželky a jak nakonec vyústil.
Pro Madeleine nebylo lehké svěřit se Devlinovi se svojí minulostí a naučit se žít v normálním světě oproti tomu jaký znala a co jí vnutil si o sobě myslet lord Faley.
Knížku si ráda zase někdy přečtu a doporučuju k přečtení :-)

04.03.2016 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Tohle byla boží knížka. moc se mi líbila a moc doporučuju. Já sama jí četla na doporučení kamarádky a byla to skvělá volba. Je to taková oddychovka, Čte se sama... :D ja čtu a čtu a nejednou koukám jak daleko už v knížce jsem :D jak se říká, přečetla jsem jí jedním dechem :D Moc jsem u té knížky nasmála a když jsem jí dočetla tak jsem byla celkem dojatá jak to nakonec dopadlo...

12.02.2016 5 z 5

Zkrocený barbar / Klíč k minulosti Zkrocený barbar / Klíč k minulosti Sarah M. Anderson

U téhle knížky mám rozpolcené pocity... první příběh - Zkrocený barbar - jsem přečetla jedným dechem. Je to úžasný příběh a moc se mi líbil. Druhý příběh - Klíč k minulosti - mě tolik nezaujal a dokonce jsem nachvíli tuhle knížku odložila a po čase se k ní vrátila, abych jí dočetla. Je to hezký příběh, ale tolik mě nezaujal jako ten prvni. Ale i tak doporučuju přečíst :-)

11.02.2016 5 z 5

Jen dnešní noc Jen dnešní noc Kateřina Chyle

do tehle knizky se mi moc nechtelo a ze zacatku jsem nevedela co si o ni myslet a nakonec jsem se do ni zacetla ze jsem se od ni nemohla odpoutat...
pribeh se mi libil i to jak prekonali ten odlouceny cas po autonehode a jak se casem jen utvrdili ve svych citech.
Nejvic me asi dostal konec ten jsem opravdu necekala a diky nemu mam z te knizky smisene pocity. Je to opravdu hezka knizka a ctiva az se clovek do toho uplne ponori a zaujmeho to i to ze je to pribeh obcas jak ze zivota :-)
knihu i pres ten konec doporucuji k prectení.

06.02.2016 5 z 5

Tajemná modelka Tajemná modelka Nora Roberts

Pěkná oddychovka, taková trochu jednohubka. :-)

Umění muže Umění muže Nora Roberts

Příjemná a celkem jednoduchá jednohubka :-)

Šťastná výhra Šťastná výhra Nora Roberts

Pěkná oddychovka, taková trochu jednohubka. :-)

Samec Samec Alice Clayton

Samec : Na tuhle knížku jsem se těšila a nezklamala mně :-D Velmi ji doporučuju :-D
Líbila se mi Chloe , která když se vzpamatovala a postavila se na nohy byla to super holka a konečně našla sebe sama a našla svůj styl a svůj kryptonit (to označení se mi hned zalíbilo).
Lucas byl taky super a líbilo se mi , jak svým osobitým způsobem nenápadně pomohl najít Chloe svou vlastní cestu , aniž by tušil jakou skutečnou minulost má za sebou. Ale lásce se poručit nedá a na každého jednou dojde ... :-D
Byla jsem ráda , že jsem se opět setkala s Clarkem a Vivien, dokonce se tam objevil i Neil s drzou zrzkou Sophií z Nabíječe :-D

Dost jsem se u téhle knížky nasmála a moc se mi líbila. "Zhltla" sem jí skoro za víkend , jak jsem se od ní nemohla odtrhnout...

14.01.2016 5 z 5

Zlověstné proroctví Zlověstné proroctví Kimberly Cates

celkem hezka knizka... obcas jsem teda nektere radky preskakovala. vcelku je to hezka knizka ale myslim ze se k ni uz nevratim...

18.11.2015 4 z 5

Čestný muž Čestný muž Jane Ashford

docela hezký romanticky pribeh se zajimavym koncem a odhaleni anonymniho zachrance...
nejvic me asi zaujali ty hadky mezi sourozenci Laurou a jeji sestrou Clarisou a taky mazneli Eliotem a Laurou.
je to trochu takova oddychovka, precetla jsem ji v podstate na jeden dech...

14.10.2015 4 z 5

Se Sicilanem v nebi Se Sicilanem v nebi Penny Jordan (p)

doporucuju.... moc se mi libila byla to hlavne sama romantika a libili se mi hadky hlavnich hrdinu. rada se k ni casem zase vratim. :-)

10.10.2015 5 z 5

Arabský panovník Arabský panovník Penny Jordan (p)

knížka byla hezká a líbila jsem se mi, ale od Penny Jordan jsem čekala něco lepšího. Až tolik mě ta knížka nezaujala abych si jí chtěla v budoucnu přečíst znovu.

10.10.2015 4 z 5