lvavak lvavak komentáře u knih

Policie Policie Jo Nesbø

Vyvrcholení celé série, podle mě jeden z nejlepších dílu, jestli ne vůbec nejlepší. Také ale nejbrutálnější, u popisu některých vražd běhá až mráz po zadech. Nesbo mistrně mate popisem scén a situací, kdy čtenář do poslední chvíle neví. Odhalení vraha je velmi překvapivé a odhalit ho chce hodně bystrého ctenáře, mě se to tedy ani tentokrat nepovedlo :)

Pokud je celá serie čtena chronoligicky, je to o to větší zážitek.

05.01.2016 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Na sněhuláka jsem se už delší dobu těšil a moje očekávání nezklamal. Kniha je napínavá téměř od začátku až do konce, který gradoval do velkého finále. Jako první Holeovku jsem četl Levharta, kde bylo o případu šnehulák poměrně dost zmínek, naštestí to pro mě, bylo ctění Sněhuláka s velkým časovým odsputem od Levharta a mezitím jsem přecetl zbýlé díly od začátku série, takže i tak byla kniha velice napínavá.

Dávám 5 hvězdiček, přesto že pro mě zatím zustává nejlepší knihou serie Červenka, nasledovaná Spasitelem.

05.06.2015 5 z 5

Český sen Český sen Tomio Okamura

Zajimavy pribeh pana Okamury, pri cteni jsem mu fandil a obdivoval jeho snahu a vytrvalost.

16.10.2014 4 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Paradni cteni, Nemesis me bavilo od zacatku do konce. Na Harryho byla usita perfektni past, myslel jsem, ze se zadrzeni a par dnum ve vazbe nevyhne. Do sameho konce jsem netusil jak to dopadne a tim byl pro me pribeh ctivy a napinavy.

16.10.2014 5 z 5