lumiluvi lumiluvi komentáře u knih

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

Moc hezká kniha, velice se mi líbí odlehčený styl psaní této autorky, kniha je jak vtipná, tak dojemná, za mne jedna z nejlepších ♥♥

09.12.2017 4 z 5

Terezínské ghetto: tajemný vlak do neznáma Terezínské ghetto: tajemný vlak do neznáma Veronika Válková

Zábavně napsaná kniha, která toho má hodně co říct. Dobře se čte, je vtipná a člověk se z ní hodně dozví. Doporučuji.

Odpad Odpad Andy Mulligan

Skvělá kniha, hodně se z ní člověk dozví o životě na skládce, zároveň ale (přes nevalnou životní situaci hlavních hrdinů) není zahořklá či negativní. Vřele doporučuji.

Etta a Otto a Russell a James Etta a Otto a Russell a James Emma Hooper

Úžasná kniha, plná přirovnání, bláznivosti a kouzelných představ, skvěle se mi četla a ráda ji někdy znovu vezmu do ruky, vřele doporučuji. Moc se mi například líbil nápad s "mluvícím" kojotem Jamesem a rybími francouzsky mluvícími lebkami. Zamilovala jsem si postavu Etty a její svéráznost.

16.09.2017 5 z 5

Krásná loupežnice Krásná loupežnice Celia Rees

Kniha se mi dobře četla, je krásně poutavě napsaná, myslím, že autorka dobře vystihla atmosféru té doby, ale místy mi připadala moc temná.

Siréna Siréna Kiera Cass

Skvělá kniha, dostala jsem se k ní díky Selekci, ráda si ji znovu přečtu. Příběh je originálně a krásně pojatý.

14.07.2017 4 z 5