Lukinsons Lukinsons komentáře u knih

Durotan Durotan Christie Golden

Opravdu zábavná kniha, kterou kazí jen ty překlepy. Doporučuji přečíst před filmem, protože ten je už od začátku docela zběsilej.

10.06.2016 5 z 5

Islámský stát - Uvnitř armády teroru Islámský stát - Uvnitř armády teroru Hassan Hassan

Opravdu velké množství informací, někdy až moc :D

16.02.2016 5 z 5

Povinnost kapitána Povinnost kapitána Stephan Talty

Povedený a napínavý. Nejvíc se mi líbilo líčení chování pirátů :) U toho jsem se párkrát i nahlas zasmál, protože to museli být fakt magoři a k tomu stav mysli kapitána Phillipse musel být taky něco :) Kapitán je určitě sympaťák.

05.06.2015 5 z 5

Planeta Interterra Planeta Interterra Robin Cook

Kniha je velmi čtivá, ale docela předvídatelná.

13.02.2015 3 z 5

Operace Redwing Operace Redwing Patrick Robinson

Respekt před celou NAVY SEALs. Co musí její členové zvládat je opravdu neskutečný.....kniha je výborná.

27.01.2015 5 z 5

Hvězdná pěchota Hvězdná pěchota Robert A. Heinlein

Jako akční sci-fi mě knížka zas tak moc nebrala, ale části o hodinách morální filozofie jsou skvělé. Spousta zajímavých myšlenek o fungování společnosti mě donutila o knížce dlouho přemýšlet.

23.01.2015 5 z 5

Ledař: Zpověď nájemného vraha Ledař: Zpověď nájemného vraha Philip Carlo

Fakticky drsný příběh. Kéž by byla spousta vražd více rozepsána i s Richardovo myšlenky a pocity. I tak se, ale knížce nedá nic vytknout. Ani u jedné kapitoly, stránky, odstavce či věty (:D) jsem se nenudil.

12.01.2015 5 z 5

Četa psanců: Hrdinové, renegáti, bezvěrci a válečné bratrství v Afghánistánu Četa psanců: Hrdinové, renegáti, bezvěrci a válečné bratrství v Afghánistánu Sean Parnell

Kniha opravdu nenudí, žádná hluchá místa. Pestře popisuje boje, zvyklosti Afghánců i rutinní život vojáků. Jestli chcete zjistit, jak to tam chodí, tak doporučuji tuto knihu.

24.04.2014 5 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Robert Kirkman

Skvělý komiks. Tenkrát jsem přečetl všech tehdy 88 vydaných dílů během pár dní. Rozhodně lepší než seriál.

22.08.2013 5 z 5