lukes2424 lukes2424 komentáře u knih

Etnické konflikty Etnické konflikty Filip Tesař

Přehledná. Čtivá. Dost jsem se toho naučil a lépe jsem pochopil, co se stalo na Balkáně.

27.01.2021 5 z 5

Šikmé střechy Šikmé střechy Pavel Kopta

Velmi praktická kniha. Přehledně popisuje materiály střechy s jejich výhodami a nevýhodami, pracovní postupy a nejčastější chyby při provádění. Po přečtení knihy jsem šel k nám na střechu, která prošla před 10 lety rekonstrukcí a na první pohled jsem našel několik chyb, kterých se dělníci dopustili.

12.05.2020 5 z 5

Stavební hmoty Stavební hmoty Luboš Svoboda

Jedním slovem. Úplnost.

05.03.2020 5 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Tento díl mě velmi bavil. Nemohl jsem se od ní odtrhnout. Četl jsem všude i v tramvaji na zastávce, nebo ve vlaku.

05.05.2017 5 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Dle mého názoru je to jeden z nejlepších dílů celé ságy.

05.05.2017 5 z 5

Záhady experimentální psychologie Záhady experimentální psychologie Denise Dellarosa Cummins

Skvělá kniha. Nemůžu než vynachválit.

25.02.2017 5 z 5

Time Management - 	efektivní hospodaření s časem - klíčová součást beneopedie Time Management - efektivní hospodaření s časem - klíčová součást beneopedie David Gruber

Průměr. Měl jsem od knihy větší očekávání. Dále mi v knize vadily neustálé narážky na minulý režim a autorovu téměř až posedlost od strachu z vykradení jeho myšlenek. Myslel jsem, že kniha má být zaměřena na Time management a ne na hodnocení minulého režimu a výkladem autorských práv. Na druhou stranu oceňuji "Zlaté rady", jsou opravdu užitečné a dalších pár praktických věcí.

17.02.2017 3 z 5