lucimodels lucimodels komentáře u knih

Necudná - já a mých 21 mužů Necudná - já a mých 21 mužů Linda Hogen

Skvělá knížka, luxus :D pro někoho to může být hodně sprosté, ale je to luxusně přímé.. Kniha mě velmi zajímala, a hrdinku obdivuji a přeji jí, aby to dala :D

28.01.2017 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka Blake Pierce

Pomalu se kniha začala rozjíždět a konec byl skvělý :) za mě nepředvídatelný a okamžitě jsem si koupila další díl. Knihy od Blake Pierce mi prostě sedí

03.08.2022 5 z 5

Mrcha? Mrcha? Tereza Čiháková

Během jednoho dne kniha přečtená, je zde vidět zákulisí politiků, prostituce, mafianů atd, hlavně jak tenký led je mezi tím vším a komu věřit a komu ne :) Kniha se mi libíla, ale znovu bych si ji nepřečetla :) za mě tak 65%

24.04.2017 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Skvělá kniha, po dlouhé době jsem přečetla knihu během dvou dnů. Skvělý příběh, zajímavé zápletky, super konec :) Kniha mně velmi bavila a objevila jsem novou oblíbenou spisovatelku

19.01.2017 5 z 5

Já, hráč Já, hráč Martin S. (p)

Kniha mně osobně velmi zaujala, několikrát jsem se přistihla jak si říkám ať to nedělá a neleze do té herny ..., ale bohužel.. Je zvláštní číst knihu, která je napsaná hovorově ze začátku jsem s tím měla problém, ale děj mě tak vtáhl, že jsem si toho přestala všímat. Tuto knihu bych doporučila jak lidem co GEMBLEŘI jsou, tak lidem co mají někoho takového v rodině a i lidem, který s hazardem zkušenost nemají, jelikož si myslím, že bychom měli vědět jak se takový člověk cítí, co prožívá a pokud se s tímto člověkem někdy potkáme tak budeme minimálně vědět jak s ním jednat a jak mu napříkad můžeme pomoci.

19.01.2017 4 z 5