Lucieza2002 Lucieza2002 komentáře u knih

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Něco jsem čekala.. Něco ne. Nečekala jsem ani, že se tak vžiju do hlavní postavy. Knížku jsem doslova hltala. Jdu na třetí díl.

05.11.2017 5 z 5

Pro nejlepší sestru na světě Pro nejlepší sestru na světě kolektiv autorů

Krásný dárek s krásnými citáty ♥

04.11.2017 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Moc jsem od knížky nečekala, proto jsem asi byla mile překvapena. Když jsem se na to zpětně podívala, připadalo mi, že tam nebylo moc akce.. Až na ten konec. Ten byl vážně skvělý.

04.11.2017 5 z 5

Nechovej se jako pitomec - Průvodce etiketou pro náctileté Nechovej se jako pitomec - Průvodce etiketou pro náctileté Meghan Doherty

Vtipně pojatá knížka pro náctileté. Něco jiného, než normálně čtu. Moc se mi líbila a v pár situacích jsem se i poznala

20.10.2017 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Tahle kniha ve mně zanechala něco... Nepopsatelného. Rozhodně doporučuju těm, kteří v sobě mají aspoň trošku citu. ❤

05.10.2017 5 z 5

Odkaz Odkaz C. J. Daugherty (p)

(SPOILER) To co se stalo s Carterem a Allie.. Nevím, možná to moc prožívám, ale nějak mě to zasáhlo. Sylvainovi moc nefandím, tak doufám že se Carter a Allie dají zpátky dohromady. Jsem do téhle série takový fanatik, že si asi objednám další díly v angličtině nebo němčině.

28.05.2017 5 z 5

Noční škola Noční škola C. J. Daugherty (p)

Nečekala jsem od téhle knihy moc, ale zamilovala jsem si ji! (Hlavně Cartera) Je to vážně skvělá knížka a rozhodně stojí za přečtení!

28.05.2017 5 z 5