Luci0000 Luci0000 komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Musím říct, že knížka mě velmi potěšila a znovu mi dala energii nato číst více a více. Nemohla jsem se odtrhnout a příběh jsem hltala, jako kdybych do něj patřila. Po dlouhé době knížka, která mě opravdu dostala. A pokud mohu citovat jednu větu z této knížky, která mě dost zasáhla, budu moc ráda.
"Neodsuzuj chybujícího, nevíš, co trápí jeho duši"

06.02.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nevím proč, ale čekala jsem nějaký dramatický konec, což se nestalo. Ale jinak,...naprosto skvělá knížka s příběhy lidí, které se proplétají a všechny hlavní postavy mi byli velmi sympatické. Za mě 11/10.

19.03.2021 5 z 5

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Kniha mě ze začátku vůbec nechytla a asi na měsíc jsem se zasekla u strany 30. Ale potom, posledních 250 stránek jsem se nemohla odtrhnout a hrozně jsem chtěla vědět jak to dopadne. Moc krásná kniha s tématem holocaustu ve Francii. Teď se chystám na zfilmovanou verzi. Takže za mě určitě 5 hvězdiček

30.04.2022 5 z 5

Vlak pro děti Vlak pro děti Viola Ardone

Nato, že jsem od této knihy nic moc nečekala a kupovala jsi ji, jelikož mě tyto knihy zajímají tak to byla opravdu moc milá kniha. Přečtena jedním dechem a příběh, který se nepodobal žádnému jinému. Určitě stojí za to.

27.05.2021 5 z 5