Luccy78 Luccy78 komentáře u knih

Podzimní nevěsta Podzimní nevěsta Catherine Archer

Hezký romantický příběh mimo jiné o tom, že ne vždy jsou věci tak, jak vypadají..

06.07.2016 5 z 5

Řeka osudu Řeka osudu Ana Seymour

Nádherný příběh! Možná jsem si až po přečtení uvědomila, jak to lidé v začátcích osidlování neměli vůbec lehké, jak velké nebezpečí jim hrozilo při střetnutí s Indiány, nemocemi, zlými lidmi. A jak silní a odvážní museli být, aby vše tohle přečkali a zvládli opustit svůj domov, známé a jisté pohodlí, jenom aby se vydali do neznámé divočiny a začínali od začátku.. Opravdu skvělé čtení k pobavení, ale i poučení.

05.07.2016 5 z 5

Tajná vévodkyně Tajná vévodkyně Gayle Wilson

Opravdu nádherný příběh, který jsem četla už několikrát a určitě se po nějaké době k němu zase vrátím! Rozhodně doporučuji.

29.06.2016 5 z 5

Umění muže Umění muže Nora Roberts

Moc krásný a vášnivý příběh dalšího z rodu MacGregorů. Velmi příjemně se četlo.

29.06.2016 5 z 5

Vrátíš se, Same? Vrátíš se, Same? Katherine Applegate

Takový sladkobolný příběh dospívající Alison, která se poprvé zamiluje, ale pro svoji umírající nejlepší kamarádku se své lásky vzdá v její prospěch. Opravdová ukázka nesobeckého přátelství a lásky. Vřele doporučuji k přečtení!

26.06.2016 5 z 5

Jak se líbá kluk Jak se líbá kluk Elizabeth Bernard

Pěkný romantický příběh první lásky dvou dospívajících. Moc příjemně se četlo, doporučuji spíše pro náctileté.

26.06.2016 4 z 5

Moje první láska Moje první láska Callie West

Příjemné romantické čtení pro náctileté.

26.06.2016 4 z 5

Žena pro dva muže Žena pro dva muže Jeanne Carmichael

Pěkný, vtipný, příjemný příběh s nečekaným koncem.

25.06.2016 4 z 5

Muž z modrých oblaků Muž z modrých oblaků Carole Buck

Docela příjemné romantické čtení, ale co ti mimozemšťani a létající talíř?! Tahle vsuvka mi do příběhu nějak nezapadla, přiznávám, že mě to úplně rozhodilo, zrovna v Harlequince jsem to nečekala..

22.06.2016 4 z 5

Podvedená Podvedená Diana Palmer

Tak do 3/4 knihy se mi příběh jevil jako moc pěkný. Ale najednou se idol hlavní hrdinky nějak změnil, aspoň tak mi to připadalo, a přišel mi jak vyměněný, zlý, hrubý, necitlivý.. A pak najednou zase přetočil a během pár stránek se příběh ukončil. To mělo znamenat co? No.. Každopádně za ten konec jdou bodíky dolů..

19.06.2016 4 z 5

Ve stínu legendy Ve stínu legendy Rebecca Winters

Krásný příběh ušlechtilosti srdce a nesmrtelné lásky slavného rytíře kulatého stolu Lancelota ke královně Guinevře ožívá i v novodobé době a pro hlavní hrdinku Andreu se stává téměř skutečností. Vždyť která žena by netoužila být stejně hluboce milována? Andrea se dostává do Bretaně, konkrétně na začarované a tajemné místo Foret de Brocéliande, kde se snaží na zámku Du Lac dokončit práci svého zemřelého manžela. Dal ji k tomu svolení vévoda Geoffroi Malbois, který se na tomto zámku narodil a vyrostl. Tady se také střetává s jeho synem, který se vrací domů po desetileté službě u elitní vojenské jednotky. A jaký div, že ji Lance du Lac až neskutečně připomíná rytíře Lancelota.
Jednoduše - nádherný příběh s příznačným názvem..

18.06.2016 5 z 5

Zamilovaný soudce Zamilovaný soudce Lucy Gordon

Moc příjemné čtení o jednom "šlápnutí vedle", dvou zlomených srdcích a vřelé lásce.

Život plný vášně / Tajná touha Život plný vášně / Tajná touha Gail Z. Martin

Oba příběhy byly pěkné, plné romantiky a hledání toho pravého.

Probuzení Probuzení Janet Dailey

Tak tento příběh se mi moc líbil. Hlavní hrdinka Lara pozná, že se ji srdce nepodařilo zatvrdit proti úplně všem mužům a hlavně lásce tak, jak si myslela a že jeden nevěrný muž ji nemůže zkazit celý život, ale i ona má nárok na trochu toho štěstí a taky, že nejsou všichni muži stejní..

Osudu neunikneš Osudu neunikneš Karen Leabo

Hezký příběh třech kamarádek, které už od prvního ročníku spolu chodily do školy a zároveň spolu kamarádily. Jako členky karnevalového studentského výboru řeší podivné objevení stánku věštkyně Theodory, která ji každé předpoví a daruje dárek, který jim pomůžou rozeznat toho pravého, se kterým budou šťastné. Žádná tomu nevěnuje extra pozornost, až teprve po letech si uvědomují, že se věštba každé splnila. Teď je řada na hlavní hrdince tohoto příběhu, Laně, která kdysi od věštkyně dostala dárek v podobě policejního odznaku.

14.06.2016 5 z 5

Hrdinou v přestrojení Hrdinou v přestrojení Gina Wilkins

Tak tenhle příběh se mi moc líbil. Názorná ukázka toho, jak se protiklady přitahují a jak někdy lidi nejsou takoví, jak kolikrát vypadají nebo snaží vypadat. Románek, ve kterém to jiskřilo téměř od začátku až do konce..

13.06.2016 5 z 5

Režisérova žena Režisérova žena Lindsay Armstrong

Tak tady u této knihy jsem trochu zklamaná, hlavní hrdinka Caty mi přišla docela nevyrovnaná, zmatená, chvílemi nevěděla, co chce. A pořád dokolečka rozebírá věci už jednou vyřčené, pořád se v tom "nimrá", až jsem se ke konci trochu ztrácela, kde zase vidí problém. Rozhodně jsem četla lepší..

06.06.2016 2 z 5

Prodaná nevěsta Prodaná nevěsta Anne Weale

Krásný příběh dvou lidí, kteří se rozhodnou spojit dohromady své životy, přestože se vůbec neznají a zpočátku je to pro ně pouhá dohoda z rozumu. Opravdu pěkný příběh.

06.06.2016 5 z 5

Jak se plní sny Jak se plní sny Cara Colter

Pěkný příběh v prostředí krásné zasněžené kanadské divočiny, ve kterém se jedno děvče rozhodne prostě všeho nechat, odjet, zrušit svatbu a začít být sama sebou a plnit si dětské sny.

03.06.2016 5 z 5

Prsten Ravenelliů Prsten Ravenelliů Kate Walker

Jedna sázka o vzácný rodový prsten a tímto vzniklé nedorozumění zmařilo čtyři roky, které spolu mohli trávit Vincenzo s Amy. A možná díky tomu se rozejdou úplně, protože Amy má namířeno zpět do Benátek, aby přesvědčila Vincenza podepsat rozvodové papíry. A protože jsou oba velmi temperamentní a tvrdohlaví, nebude o nějakou tu hádku a peprnou situaci nouze..

30.05.2016 5 z 5