Jak se líbá kluk

Naomi Petersová se nečekaně přihlásí do konkurzu na hlavní roli ve školním představení Kráska a Zvíře - a získá ji! Během divadelních zkoušek pozná mnoho nových zajímavých lidí, s Dylanem, představitelem Zvířete, se začne vídat i ve volném čase. Milostný příběh, který prožívají na jevišti, postupně začne ovlivňovat i jejich vzájemný vztah. Vydrží jim láska, až divadlo skončí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/124782/jak-se-liba-kluk-xpr-124782.jpg 4.29
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Egmont (ČR)

How to Kiss a Guy (1995)

Kniha Jak se líbá kluk

Luccy78
26.06.2016

Pěkný romantický příběh první lásky dvou dospívajících. Moc příjemně se četlo, doporučuji spíše pro náctileté.

Amiran
23.07.2014

ÁÁÁÁch. :D Jak já jsem se při téhle knížce rozplývala. :D Ten děj je čistě nereálný, ale stejně se mi líbila ta představa. :)

Michaela98
18.01.2014

Hezký příběh, ale normálně nečtu dívčí romány, tak mi to chvilku trvalo, než jsem tu knížku dočetla..

Es.
27.07.2012

Nejdřív jsem si myslela, že to bude nějaká blbost podle toho názvu, ale když jsem to začala číst, zalíbilo se mi to :-) Ne že bych byla úplný romantik, ale tenhle děj byl skvělý, nadchlo mě to :-)