Osudu neunikneš

Osudu neunikneš https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87779/bmid_osudu-neuniknes-oU5-87779.jpg 4 5 3

Lana Walshová se velmi mladá vdala za ambiciózního právníka Barta Gastona. Její volbu ovlivnila především snaha uchovat si vlastní nezávislost. Domnívala se totiž, že by o ni rozhodně přišla, kdyby pokračovala ve vášnivém vztahu k nespoutanému Sloanu Bennettovi. Lanino manželství se však po pár letech pro Bartovu nadutost a nevěru rozpadlo. Na troskách svého života se Lana pokouší začít znovu a hledá ztracenou sebedůvěru. Osud s ní však má jiné plány.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Lana's lawman , 1997

pegasek
16.01.2023 5 z 5

Super pohodové čtení

Luccy78
14.06.2016 5 z 5

Hezký příběh třech kamarádek, které už od prvního ročníku spolu chodily do školy a zároveň spolu kamarádily. Jako členky karnevalového studentského výboru řeší podivné objevení stánku věštkyně Theodory, která ji každé předpoví a daruje dárek, který jim pomůžou rozeznat toho pravého, se kterým budou šťastné. Žádná tomu nevěnuje extra pozornost, až teprve po letech si uvědomují, že se věštba každé splnila. Teď je řada na hlavní hrdince tohoto příběhu, Laně, která kdysi od věštkyně dostala dárek v podobě policejního odznaku.

Mikiem
09.02.2012 5 z 5

Pěkná kniha dostala jsem ji taky nevim jak asi od ségry z knihovny její pravděpodobně,doporučuju kdo má rád romantiku,mužou ti číst i starší dámy,je to spíš pro dospělé co mají už děti a manžela:o)

Karen Leabo
americká