Lůca04 Lůca04 komentáře u knih

Obr Obr Tereza Šiklová

Je to taková nenápadná kniha, ve které se dá ale leccos vyčíst, např. jak dlouho žije obr. Na co jsme s dětmi zatím nepřišli je to, proč má ten obr pokaždé jinou barvu. Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na ilustrace, ale děti (3 a 6 let) kniha zaujala a bavila.

10.03.2023 4 z 5

Posel v temném lese Posel v temném lese Lois Lowry

Na téhle knize se mi líbilo to napětí po celou dobu knihy. Konec jsem už předvídala, přesto mě to bavilo a proto 5 hvězdiček. Jsem zvědavá, jaký bude 4. díl.

02.12.2022 5 z 5

Pan Nikdo a bílá tma Pan Nikdo a bílá tma Dora Kaprálová

Tak tohle byla moje první hororová kniha pro děti. Vím, že je děti vyžadují, tak proč ne. Nejsem úplný příznivce hororů, ale ta knížka má spád a na závěr vlastně bezva myšlenku. Pro děti, které se nebojí, ANO.

25.11.2022 5 z 5

Oříškový podzim s Luckou, Jendou a Martínkem Oříškový podzim s Luckou, Jendou a Martínkem Andrea Popprová

Takovou knihu jsem dlouho hledala. Příběh, doplňující různé aktivity. Děti i mě kniha moc bavila. Doporučuji koupit knihu i do mateřských škol, bezvadně se s ní pracuje.

09.11.2022 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Knihu jsem četla před rokem a stále ji mám před očima jako bych ji dočetla včera. Doporučuji tuto knihu.

17.10.2022 5 z 5