LMih LMih komentáře u knih

Jak zabít civilizaci Jak zabít civilizaci Benjamin Kuras

Z celej Kurasovej knihy ma zaskočila jeho nenávisť k islamu. Celé je to nesúrodé a vinníka hľadá tam, kde nie je. Kniha je propagandistické dielo, veď vieme odkiaľ pán Kuras prišiel. Doporučujem prečítať si radšej knihy od Petra Hájka, zvlášť knihu Smrt ve věži.

16.01.2018 1 z 5

Posol smrti Posol smrti Daniel Silva

Výsmech špionážnym románom. Pán spisovateľ zavádza horšie ako mainstreamové médiá. Táto kniha je brak, totálna nuda o napätí môžte iba snívať. A chudera Sara keby vedela kto jej odpratal priateľa z tohto sveta, svoju zlosť by obrátila iným smerom. Jednoducho, táto kniha je napísaná iba na ovplyvňovanie slaboduchých ľudí. Ak sa chcete niečo dozvedieť o Dvojičkách, tak si prečítajte knihu nemeckého autora Gerharda Wisniewskeho Operace 9/11 Útok na planetu Země.

13.03.2016 odpad!

Ja, Pútnik Ja, Pútnik Terry Hayes

Žasnem nad vysokým hodnotením tejto knihy. Skutočne rozprávka pre nedosplelých. Prečítajte si knižku Posledný pútnik, ktorú napísal Gard Sveen a uvidíte rozdiel. Obe knihu sú prvotiny.

10.01.2016 2 z 5

Prísne tajné Prísne tajné Daniel Silva

Silvovi nemožno vytknúť, že píše zle, ale celá kniha na mňa pôsobí veľmi nedôveryhodne. Aj keď je to iba fikcia, musí vyznieť ako niečo reálne. A to chýba v skoro každom Silvovom románe. Budem musieť poprosiť Jo Nesba, aby začal písať špionážne romány.

26.11.2014 2 z 5

Pirát Pirát Harold Robbins

Veľmi povrchná kniha, jediné čo autorovi ide sú erotické pasáže, ale vykreslenie postáv (hlavne Bajdra), alebo pútavý dej zaostávajú. Nedoporučujem!

25.10.2014 2 z 5

Vrahovia bez tváre Vrahovia bez tváre Henning Mankell

Na obálke je napísané „Severský triler". Je to skôr klasická detektívka veľmi slabej úrovne. Dej nevyrovnaný, napätie nulové. Nedoporučujem!

13.10.2014 2 z 5

Anglický zabijak Anglický zabijak Daniel Silva

Zatiaľ pre mňa najlepšia Silvova kniha. Veľmi dobre napísaná. Jedine ma sklamalo nepochopiteľné konanie zabijaka.

27.09.2014 3 z 5

Špiónka Špiónka Daniel Silva

Veľké sklamanie, príšerná nuda. Najhoršie na knihe je pohľad iba z jednej strany zákopu a samozrejme všade víťazí iba jeden.

27.09.2014 1 z 5

Přeběhlík Přeběhlík Daniel Silva

Zradca (v českom preklade Přeběhlík) je pre mňa veľkým sklamaním. Izrael, USA, Veľká Británia sú dobrí a Rusko, Irán, Palestína sú zlí. Obyčajná propaganda a čierno-biele videnie. Toto sme už zažili za komunistov. Jedna z jeho najslabších kníh.Keby tam neboli krvavé scény, bolo by to čítanie pre deti a mládež, ktorí sú ľahko ovplyvniteľní.

19.09.2014