Lennas Lennas komentáře u knih

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Velké zklamání, překombinované. Na jednu stranu autor přesně popisuje reálie Ostravy, které neumím ověřit. Na druhou stranu vybájil supermanku a její protivníky, kteří odřezávají lidem hlavy, mají peníze na ostřelovače a super drahé vybaveni. Paralelní příběh z 2.světové války taky nevalný.

02.12.2018

Jak se po anglicku vytratit v Anglii Jak se po anglicku vytratit v Anglii Hana Parkánová-Whitton

Jsem na straně 138 a mám chuť to vzdát. Autorka vystudovala na Karlově univerzitě obor čj-aj. A já jsem na základě této informace nějak mylně očekávala chytré čtení a úsměvné příhody ze života v cizí zemi. Zatím se spisovatelka hlavně dojímá nad svým ročním manželstvím a to sice hezkou češtinou, nicméně hraničící s červenou knihovnou.
Pokud vydržíte popisované emoce introvertní spisovatelky, tak se dozvíte i něco o životě v Anglii. Já osobně bych byla pro více historek z okolního světa a méně autorčiných slz nad vlastním štěstím.

27.11.2016 2 z 5

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

Skvělé čtení, nemohla jsem se odtrhnout. Autor výborně pracuje s napětím, prokresluje detaily a nutí čtenáře hltat řádek po řádku.

02.12.2018