Lennas Lennas komentáře u knih

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

Skvělé čtení, nemohla jsem se odtrhnout. Autor výborně pracuje s napětím, prokresluje detaily a nutí čtenáře hltat řádek po řádku.

02.12.2018

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Velké zklamání, překombinované. Na jednu stranu autor přesně popisuje reálie Ostravy, které neumím ověřit. Na druhou stranu vybájil supermanku a její protivníky, kteří odřezávají lidem hlavy, mají peníze na ostřelovače a super drahé vybaveni. Paralelní příběh z 2.světové války taky nevalný.

02.12.2018

Jak se po anglicku vytratit v Anglii Jak se po anglicku vytratit v Anglii Hana Parkánová-Whitton

Jsem na straně 138 a mám chuť to vzdát. Autorka vystudovala na Karlově univerzitě obor čj-aj. A já jsem na základě této informace nějak mylně očekávala chytré čtení a úsměvné příhody ze života v cizí zemi. Zatím se spisovatelka hlavně dojímá nad svým ročním manželstvím a to sice hezkou češtinou, nicméně hraničící s červenou knihovnou.
Pokud vydržíte popisované emoce introvertní spisovatelky, tak se dozvíte i něco o životě v Anglii. Já osobně bych byla pro více historek z okolního světa a méně autorčiných slz nad vlastním štěstím.

27.11.2016 2 z 5