lenika lenika komentáře u knih

Velký král Přemysl Otakar I. Velký král Přemysl Otakar I. Vlastimil Vondruška

S knihou jsem opravdu spokojená, nečekala jsem, že to bude až tak čtivé a zajímavé. Dokonce mi přijde, že díky tomuto příběhu si udělám i jasno v naší historii a budu umět i více přiřadit data k těm správným lidem a vědět, kdo a jak kdy vládl. :-) Je to opravdu pěkná kniha a příjemně mě překvapila.

20.08.2015

Hobita jsem teď dočetla, je to pěkná knížka, hlavně to, že si člověk při čtení může představovat celou středozem a obyvatele. Kniha se mi líbila....

08.01.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila, a dobře se čte. Líbí se mi, že se autorka věnuje opravdu hlavní hrdince a propojení na Stmívání je tam vlastně až u konce. Pěkné...

08.01.2013 5 z 5

Chantal Chantal Gabriele Marie Schuster

Zajímavý příběh o výměně dvojčat. Pěkně se čte, stejně jako ostatní knihy této autorky.

05.11.2012 5 z 5

Oliviana: zářivý safír Oliviana: zářivý safír Gabriele Marie Schuster

Další z knih série Drahokamy z Armoru, opět pěkná, trochu dobrodružná. Líbila se mi.

05.11.2012 5 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Gabriele Marie Schuster

Zajímavá kniha, trošku s napětím, jak to nakonec dopadne. Pěkně se čte.

02.11.2012 5 z 5

Srdce z rubínu Srdce z rubínu Gabriele Marie Schuster

Kniha pěkná, dobře se čte, stejně jako ostaní knihy od této autorky, ale ten děj není zas až tak zajímavý jako u jiných knih.

02.11.2012 4 z 5