Sladké pokušení

Sladké pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/5259/bmid_sladke-pokuseni-btk-5259.jpg 4 28 6

Anglický obchodník Rowland Epworth skoupil dlužní úpisy zmizelého lorda Ruperta. Nutí ho, aby si vzal nepříliš přitažlivou Leonoru, jinak by lord ztratil celé své jmění. Tak se chce Rowland opožděně pomstít za dříve utrpěné bezpráví.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Die gefährliche Lady , 1992

malýčtenář
05.02.2024 3 z 5

Pěkná odpočinková kniha na odpoledne. Samozřejmě , zápletka tak průhledná, že jinak , než šťastně to nemůže dopadnout. Příjemné počtení po různých jiných tématech plné násilí, vražd a pod. Občas je taková kniha potřebná.

vcielka
13.01.2024 3 z 5

(SPOILER) Až tak ma tento príbeh za srdce nechytil. Akosi som tam necítila tú chémiu medzi nimi. Viac chémie by som asi našla medzi ňou a jeho bratom. A schudnúť za cca mesiac? Ak predtým naozaj vyzerala tak odporne, tak to by asi nestačil ani rok, nehovoriac o tom, že len menej jedla a jediný pohyb čo mala bolo upratovanie a aj to asi nerobila sama. Vlastne je divné, že by robila prácu obyčajnej slúžky, keď má na to ľudí a je paňou v dome. Takže skôr išlo o komandovanie a prerozdelovanie práce. Pointa je, že naozaj musí mať zázračný metabolizmus. Ďalšia vec je, že sa mi nepáči, že ju musela nechať autorka schudnúť na miery, kedy jej pás vie celý opásať hrdina rukami, akoby inak nemohol príbeh šťastne dopadnúť. A ešte aj zvýrazní na konci, že už pribrať späť nepriberie, pretože bude už mať len prlné ruky práce, čo jej to neumožní. Uff môžeme si takto uľahčene vydýchnuť, že hrdinovi sa už ani náhodou časom nesprotiví a ich príbeh zostane na veky šťastný.

Ála1968
04.05.2023 4 z 5

Moc mě to překvapilo.Je to můj první román od této autorky a přestože je takový jednoduchý a předvídatelný, měl své kouzlo.Samozřejmě, že to není Garwood, Lindsey, McNaught,Kleypas nebo jim podobné ,ale těm se jen tak nikdo nevyrovná .Proto čtyři hvězdičky, neboť byl krásný jiným způsobem.

Riccia
20.03.2021 5 z 5

Příjemné čtení na tři večery.

moudivlacek
08.10.2016 4 z 5

Sice velmi jednoduchý, ale o to čtivý příběh o nadřazenosti šlechty, o skutečném srdci prostého lidu, o moci a touze po penězích, ale také a hlavně touze po skutečné lásce. Přiznat si svůj omyl umí jen skutečný džentlmen, a pokusit se ho napravit je o to těžší, ale ne nemožné.

lenika
02.11.2012 5 z 5

Zajímavá kniha, trošku s napětím, jak to nakonec dopadne. Pěkně se čte.