Leena Leena komentáře u knih

Nebezpečná známost Nebezpečná známost A. J. Rich

Mne právě ta tématika psů-zabijáků zaujala, i když jsem hned od začátku tušila, že ti psi jsou nevinní. Bylo mi jich líto. Byla jsem strašně zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál.Bylo to zajímavé a napínavé, i když ten konec byl moc rychlý a napsaný tak nějak ve spěchu. Aspoň tak mi to připadalo. Ale jinak se mi to líbilo.

11.02.2017 5 z 5

Noc až navěky Noc až navěky Guillermo del Toro

Ta trilogie byla úžasná:-) Seriál se mi ale nelíbí, bohužel:-(

13.06.2016 5 z 5

Nákaza Nákaza Guillermo del Toro

První stránky mne nudily..Pak mne to chytlo, i když jsem našla několik nelogických míst..ale to je asi můj problém, protože nad vším moc přemýšlím:-) Ale pak už to bylo napínavé:-) V TV teď běží seriál Agresivní virus, ale nedívám se, myslím, že by se mi to nelíbilo. Kniha je vždy lepší:-)

01.06.2016 5 z 5

Zapomeň na minulost Zapomeň na minulost Katarína Gillerová

Byla to moje první kniha od této autorky, takže jsem žádnou velkou pecku neočekávala. Opak je ale pravdou, nemohla jsem se od ní odtrhnout, za den jsem ji měla přečtenou a určitě se k ní někdy vrátím:-)

01.05.2016 5 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Nejlepší kniha od této autorky, čas od času se k ní ráda vracím, moc hezky napsané:-)

04.10.2015 5 z 5

Jak zabít Kupida Jak zabít Kupida Mark Edwards

Kniha je čtivě napsaná, přečetla jsem ji během dne:-) Ale pak už jsem tušila, jak to bude probíhat dále:-)

01.01.2015 5 z 5

Prozrazení Prozrazení Sam Hayes

Po dlouhé době poutavá kniha, kterou jsem nemohla odložit a nemohla se dočkat rozuzlení:-)Pro mne jedna z nejlepších knih, co jsem v poslední době četla, a že jsem toho četla hodně:-)Zajímavě napsané a šokujících zvratů je tam hodně.

08.09.2014 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Ač už dávno nejsem teenager, tato zatím "tetralogie" (poslední dil ještě nevyšel), mne zcela pohltila. Je to velice hezky napsané, napínavé a čtivé:-)Čtyři díly jsem přečetla za 14 dní:-)

27.07.2013 5 z 5