Lanisa1966 Lanisa1966 komentáře u knih

Anglické duchařské historky Anglické duchařské historky Richard Dalby

Moc milé a pěkné počtení.

04.02.2017 5 z 5

Surio Mario v Čechách aneb Jedeme do Evropy Surio Mario v Čechách aneb Jedeme do Evropy Miloslav Šimek

Lepší jsou televizní scénky. Moc mě to číst nebavilo.

04.02.2017 2 z 5

Cesta na druhý břeh Cesta na druhý břeh Sylvia Browne

Krásná kniha.

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

Hezký romantický příběh.

04.02.2017 5 z 5

Manuela (1) : Romantický příběh dvou sester Manuela (1) : Romantický příběh dvou sester neznámý - neuveden

Příběh plný emocí a nečekaných zvratů. Vřele doporučuji.

04.02.2017 5 z 5

Ruka na zrcadle - Skutečný příběh o životě po smrti Ruka na zrcadle - Skutečný příběh o životě po smrti Janis Heaphy Durham

Jooooo...! Dokonale popsaný příběh. Vřele doporučuji, kdo miluje mystično. Bude vás mrazit v zádech.

Panoptikum bizarností Panoptikum bizarností Frederick Drimmer

Sice dosti podrobně popsané příběhy lidí, které vás ale dokáží donutit zamyslet se nad danou tématikou. Zamyslet se nad tím, že ne všichni jsme krásní a milovaní, a jak těžký život mají třeba lidé, kterým říkáme ,,trpaslíci".

04.02.2017 5 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Výborná četba. Jinak můj velice oblíbený spisovatel. Vřele doporučuji. Čtení spíše pro muže.

Sedmá šifra Leonarda Sedmá šifra Leonarda Camila Karolinss

Trošku lehčí odvar Šifry mistra Leonarda.

04.02.2017 4 z 5

Léky z šera pralesů Léky z šera pralesů František Šita

Velmi dobrá kniha pro toho, kdo se zajímá o různé druhy léčivých bylin. Poutavé a naučné vyprávění.

Bílý Den Bílý Den Jack London

Poutavý příběh člověka a psa, u kterého uroníte místama i slzu. Vše se odehrává na půdě drsné Aljašky.

04.02.2017 3 z 5

ABBA  Příběh superskupiny ABBA Příběh superskupiny Carl Magnus Palm

Celkem příjemné čtení.

29.01.2017 3 z 5

Zimní příběh Zimní příběh Mark Helprin

Když jsem si tuto knihu pořizovala, zdálo se mi, že vklouznu do neobyčejně krásného příběhu. Avšak myšlenka nepředčila realitu. Chci tím říct, že myšlenka Zimního příběhu byla krásná a slibující pěkné počtení. Avšak realita Zimního příběhu mě naprosto zdrtila, čtení jsem těsně před koncem vzdala. Touto knihou jsem se vůbec neobohatila a naopak mé knižní srdce hodně pláče.

29.01.2017 odpad!