Lanisa1966 - Příspěvky

MinotaurusMinotaurusM. Burdová

Celou sérii Křišťálů moci si s velikým nadšením ráda přečtu znovu

Čarovný princČarovný princJ. Garwood

Super kniha, poutavý příběh plný tajemné lásky. Spisovatelka se dotýká citlivých životních témat s takovou krásou a něhou, až se vám chce chvílemi plakat, hned nato se smějete a zároveň vás současně nutí přemýšlet. Rozhodně tuto knihu doporučuji všem romantikům i snílkům. Tento příběh si ráda znovu přečtu.

Mistr a MarkétkaMistr a MarkétkaM. A. Bulgakov

Hodně zvláštně napsaná fantasy. Chvílemi musí člověk hodně přemýšlet o tom, co vlastně spisovatel vyjadřuje. Je to celkem těžká četba, a proto bych podruhé tuto knihu číst nechtěla.

Hněv Pána ohněHněv Pána ohněM. Burdová

Tak jsem zhltla druhý díl Křišťálů moci. Musím říct, že nemám ráda bitvy jakéhokoliv druhu, ale z dílny Míši jsem chvílemi zadržovala i dech a moc jsem fandila králi Edrianovi, aby svoji bitvu vyhrál. Kniha byla opět prosluněná jak láskou, tak i zároveň bojem a vše spolu dohromady krásně ladilo. Chystám se na třetí díl.

PomstaPomstaM. Burdová

Knihy Volání sirény se mi velice líbily v tom, jak autorka dokázala nenásilně přejít z období středověku do dnešní doby plné techniky. Příběh sirény je tak uchvacující, že je člověk nucen chvílemi hodně přemýšlet, ale zároveň se i radovat a smát a není ostudou, když řeknu, že v několika etapách jsem si i krásně od srdce poplakala. Ten příběh je tak dojemný, že bych klidně požádala Míšu, aby Siréna pokračovala ještě dál.

ProkletíProkletíM. Burdová

Úžasný příběh.

05.03.2017

Zrada temného elfaZrada temného elfaM. Burdová

Kniha mne hned od začátku celou pohltila svým tajemnem a krásou popisování jednotlivých situací. Děkuji Míše, autorce, že i v této těžké době je naplněna tak úžasnou energií rozdávat svým čtenářům tolik čisté lásky, radosti a napětí pomocí písmenek. Už teď vím, že se k této knize budu ráda vracet.

SanctumSanctumM. Roux

Bohužel zase napětí až na posledních 100 stranách. Těch prvních 200 stran mohla spisovatelka vynechat.

18.02.2017

PětPětU. Poznanski

Kniha má neobyčejný spád hned na začátku a vůbec netušíte až do samého konce, kdo je vrahem. Šikovně vymyšlená a zajímavá zápletka, která vám současně ukazuje nové turistické pojetí geocachingu. Avšak přiznám se, že bych jako takový turista skutečně v keškách nechtěla nalézt uši, nos a podobné věci :). Dávám za pět hvězdiček, protože jsem dlouho nečetla nic napínavějšího. Moc doporučuji.

16.02.2017

AsylumAsylumM. Roux

Myslela jsem si, že bude kniha více napínavá, ale asi to bude tím, že už nejsem teenager. Není to špatné počtení, avšak jsem od této knihy čekala více.

16.02.2017

Šifra mistra LeonardaŠifra mistra LeonardaD. Brown

Úžasná kniha.

Harry Potter a kámen mudrcůHarry Potter a kámen mudrcůJ. K. Rowling

Krásné počtení.

04.02.2017

Andělská tvářAndělská tvářH. M. Körnerová (pseudonym)

Kniha úžasná. Filmové zpracování horší.

Pučálkovic AminaPučálkovic AminaJ. Plachta

Super příběh. Zasmějete se.

Parfém: Příběh vrahaParfém: Příběh vrahaP. Süskind

Kniha moc poutavá není, ale film byl úžasný. Dojemný příběh.

04.02.2017

Zázraky mladého jasnovidceZázraky mladého jasnovidceM. Mayer

Super příběh, údajně pravdivý. Doporučuji přečíst.

04.02.2017

Muži se nechávají milovatMuži se nechávají milovatW. Wieck

Super kniha. Doporučuji přečíst každé ženě.

Andělé pekelAndělé pekelK. Meyer

Tato kniha mne velice zklamala.

04.02.2017

Deníček moderního fotraDeníček moderního fotraD. Landsman

Úžasná moderní kniha plná vtipných replik otce na mateřské dovolené.

04.02.2017

Nahlédnutí za oponu smrtiNahlédnutí za oponu smrtiJ. Kozák

Hodně velká divočina. Doporučuji.

Fantom operyFantom operyG. Leroux

Nejkrásnější příběh co znám. Příběh nenaplněné lásky. Končící bohužel smutně.

04.02.2017

Přízrak u rybníkaPřízrak u rybníkaM. von Vogel

Příběh pro náctileté, ale neublíží.

04.02.2017

Malý bílý koníčekMalý bílý koníčekE. Goudge

Milý holčičí příběh. Doporučuji všem náctiletým.

Gorilí mámaGorilí mámaL. Daniels

Nádherný příběh. Doporučuji.

04.02.2017

Kluk ze záhrobíKluk ze záhrobíT. Brezina

Loď duchůLoď duchůT. Brezina

Zámek přízrakůZámek přízrakůT. Brezina

Upíří rakevUpíří rakevT. Brezina

Veselá trilogieVeselá trilogieE. Kästner

Tři nádherné příběhy z dob minulých.

NymfomankaNymfomankaA. Rašek

Moc mne kniha nenadchla.