Ladygeront Ladygeront komentáře u knih

Potulný apatykář Potulný apatykář Wolf Serno

Nuda, nuda, nuda. Naposled jsem na Serna naběhla. Je čím dál horší.-(

16.06.2019 1 z 5

Císařovna Císařovna Roman Bureš

Horší než první díl! Hlavní hrdinka nám zbla a docela mi lezla na nervy. Ale přes to všechno pořád slušné a čtivé.

12.10.2017 4 z 5

Slon pro Karla Velikého Slon pro Karla Velikého Dirk Husemann

Pro mě velké zklamání. S takovým námětem napsat tohle? Spisovatel prostě není vypravěč a to je chyba podstatná!

28.09.2017 2 z 5

Rytíř zelené růže: Záviš z Falkenštejna Rytíř zelené růže: Záviš z Falkenštejna Zuzana Koubková

Ne, nelíbilo!! Kam se hrabe na Vaňkovou. I když jiné knihy od Koubkové můžu.

29.04.2017 2 z 5

Hořící kůň Hořící kůň Františka Vrbenská

Neskutečně krásně napsaná kniha. Vzala mě za srdce stejně jako Stín modrého býka. Překrásná čeština, těžko hledat v současné době. Samotný příběh je tak barvitý, proplétá se s dalšími liniemi. Ještě dnes se ve Španělsku, Katalánsku, Baskicku i v Pyrenejích vypráví příběhy plné magie a příběhy lidí se zvláštním osudem. A konec příběhu? Inu, jako v životě. Ne všechno se splní.

06.08.2018 5 z 5

Gladiatrix Gladiatrix Russell Whitfield

Pro mě zklamání.

11.06.2017 2 z 5

Ivik Ivik Pipaluk Freuchen

Tohle je knížka mého dětství. Čtená s láskou a opakovaně. Už tenkrát mě bavilo spíš dobrodružství, než holčičí povídání-).

05.06.2017 5 z 5

Jméno větru I. Jméno větru I. Patrick Rothfuss

Prvních 100 stránek mě doslova drtilo a pořád jsem si říkala, že není možné, aby konečně nebyl nějaký děj. Dočkala jsem se a je to skutečně krásná fantasy, řekla bych že psaná s něhou a trošku s nesmělostí, nebo jak to nazvat. Tak honem na druhý díl-).

18.05.2017 5 z 5

Písně temných věků (8 povídek) Písně temných věků (8 povídek) * antologie

Naprosto perfektní antologie. Přečteno jedním dechem. Autoři, počínaje Červenákem, konče třeba Vrbenskou. Autor vybral skutečně velice dobře.

16.11.2016 5 z 5