KrystofVacula34 KrystofVacula34 komentáře u knih

Sdílejte, než to zakážou! Sdílejte, než to zakážou! Andrej Babiš

Když jdete po ulici a najednou kolem vás začnou skákat lidé v bílých košilích a dají vám do rukou knížku tak to zní v pohodě ale po tom co zjistíte od koho knížka je,tak vás radost přejde. I tak sem knížku přečetl, a musím říct že to byla nejhorší kniha kterou dávám kdy na databázi. Autor knihy si vyloženě dělá srandu z nás "obyčejných" lidí tím že on jako politik,a bývalý člen stb dělá jakože je jeden z nás. Knížka by je součástí kampaně pro jeho stranu ovšem kniha spíše připomíná životopis autora. O čem vlastně knížka je? Pojednává o migraci a její "řešení",jak nás strašně zachránil když přivezl miliardy z Bruselu, a tak dále. Nejvtipnější část je ovšem uprostřed knihy,kde najdeme několik fotek z jeho jak osobního,tak politického života. Nejvíc ovšem "pobavila" fotka kde leží ve vaně a pod fotkou je napsáno, že podporuje České lázeňství. Knížku nedoporučuji číst radši si přečtěte něco jiného co máte rádi.

10.10.2021 1 z 5

Ďábelská zubařka Ďábelská zubařka David Walliams

Tak tahle knížka to bylo něco. Když jsem jí dostal tak mě to moc nezaujalo, ale když jsem si jí teď otevřel tak po půl roce tak jsem jí dočetl za 2 dny. Bylo to jako na horské dráze. Prostě vtáhne a nepustí. Pořád nějaké napětí,akce,humor a hlavně pěkné ilustrace. Doporučuji všem kteří se bojí k zubaři protože teď se budou bát ještě víc :)

30.11.2020 4 z 5

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

Příběh nás zanese do dob prázdnin. Jelikož si rodinka chce užít prázdniny plné zábavy, neváhají a vydávají se na výlet. Dohodnou se že navštíví památky a další zajímavá místa. Ovšem nedopadne to tak jak si zamýšleli. Po pár hodinách cesty a projetých míst,najedou s jejich autem na střep a píchnou kolo. Jak je vám nejspíš jasné nebude to jediný problém co se jim na jejich cestě stane.... !spoiler! jen mohu říct že na farmářské soutěži,kde je úkolem uhádnout váhu prasete,tak nejmenší člen rodiny Manny uhádne přesně váhu a tak si prase musí nechat. Jinak kniha se mi líbila. Jak po vyzualni tak po obsahové stránce. Doporučuji všem co mají rádi humor na úrovni :)

20.04.2021 4 z 5

Obrázky z československých dějin Obrázky z československých dějin Jiří Černý

Pokud vás aspoň trochu zajímá historie našeho státu za dob Československa tak tuhle knihu vřele doporučuji. Musím podotknout že je to komiks ale textu je opravdu dost a k každé události pěkně ilustrovaný obrázek. Dále se mi také líbilo textové zpracování protože to z toho pochopí snad každý a taky si to zapamatuje jelikož to není psané vědecky a je to více o událostech než o všech těch datech. Takže doporučuji ????

01.03.2021 3 z 5

Taková normální kuchařka Taková normální kuchařka Zdeněk Pohlreich

Ze sledování Zdendových pořadů jsem vždycky dostal hlad,a vždycky jsem si něco takového chtěl také uvařit,ovšem vždycky k žádnému vaření nedošlo,buď nebyl čas,suroviny...když jsem ale jednoho krásného dne dostal tuhle knihu tak jsem měl pocit že jsem snad MasterChef.Uvařit dobré+chutné jídlo je docela výzva když ještě nechci být u sporáku celej den.Ovšem s touhle knihou se všechno změnilo.Všem doporučuji,protože neznám kuchařku která by byla tak jednoduchá a přehledná????

11.10.2020 4 z 5