Kristynakaja Kristynakaja komentáře u knih

Frigiel a Fluffy - Dobrodruzi z Minecraftu: Hon za pokladem Frigiel a Fluffy - Dobrodruzi z Minecraftu: Hon za pokladem kolektiv autorů

Synovi se knížka moc líbila, ale prý očekával dobrodružnější příběh. Už četl několik knížek z Minecraft prostředí a tohle byl takový střed - ani nenadchne ani neurazí.

03.10.2022 3 z 5

Marta si vzpomíná Marta si vzpomíná Petr Hugo Šlik

Zajímavá zkušenost, jak odlišně mohou lidé knihy vnímat. Knížku jsem vypůjčila pro syna, který ale ještě má všechny babičky a dědečky. Mě přišla kniha hrozně smutná a dojemná, původně jsem ji chtěla zase vrátit, ale synovi se moc líbí, říká, že jen první kapitola je trochu smutná, ale jinak je to hezká knížka....

16.09.2022 5 z 5

Karlík se mění ve slepici Karlík se mění ve slepici Sam Copeland

Karlík McGuffin se znenadání přeměňuje na různá zvířata. Jeho přátelé se snaží zjistit, proč a za jakých okolností, a tak se občas Karlík dostane do velmi nepříjemných situací. Občas to bylo i dost napínavé, ale zcela jistě velmi legrační. Nejvíc se nám líbil nosorožec :-D
Četli jsme knihu před spaním a dětem (4 a 7) se moc líbila. Určitě budeme číst i další díl.

27.08.2020 4 z 5

Magor dětem Magor dětem Ivan Martin Jirous

Knížku jsem dostala jako malá a tenkrát mě vůbec nezaujala. Dnes jsem ji znovu otevřela a chystám se z ní číst svým dětem, protože některé básně jsou opravdu krásné, jemné a něžné, ikdyž občas dost surrealistické.

05.03.2020 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Kniha se mi velmi líbila, jako hudebnici se stejně starou dcerkou mě to velmi zasáhlo...

19.01.2020 3 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Kniha bavila mě i obě mé děti (6 a 3). Četli jsme ji před spaním a občas jsme smíchem nemohli usnout :-)

07.01.2020 4 z 5