Karlík se mění ve slepici

Karlík se mění ve slepici https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422559/bmid_karlik-se-meni-ve-slepici-2GK-422559.jpg 4 19 3

Karlík McGuffin má obrovské tajemství… Umí se měnit ve zvířata, a to v nejrůznější zvířata, jako třeba v blechu, holuba, nebo dokonce v nosorožce. Potíž je v tom, že to nemá pod kontrolou. Děje se to totiž úplně samo ve chvílích, kdy ho něco trápí. A právě teď má Karlík starostí víc než dost: bráchu, který je v nemocnici, rodiče, kteří panikaří, a školního tyrana, který se na Karlíka zasedl. S pomocí tří nerozlučných kamarádů potřebuje Karlík vymyslet, co s touhle šílenou novou schopností udělat dřív, než ho dostane do maléru – a potřebuje to vymyslet hodně rychle! Pro děti od 8 let.... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , Pikola

Charlie Changes Into a Chicken 1 , 2019

NikiGrouse
11.02.2024 3 z 5

Jako jo. Bylo to vtipné

Kristynakaja
27.08.2020 4 z 5

Karlík McGuffin se znenadání přeměňuje na různá zvířata. Jeho přátelé se snaží zjistit, proč a za jakých okolností, a tak se občas Karlík dostane do velmi nepříjemných situací. Občas to bylo i dost napínavé, ale zcela jistě velmi legrační. Nejvíc se nám líbil nosorožec :-D
Četli jsme knihu před spaním a dětem (4 a 7) se moc líbila. Určitě budeme číst i další díl.

bidesh
30.01.2020 4 z 5

Na můj vkus se moc často mluví o zadku, ale děti zrovna tyhle pasáže bavily.

pro děti

2019  80%Karlík se mění ve slepici
2020  70%Karlík se mění v T-Rexe

Kniha Karlík se mění ve slepici je v