Kriss4 Kriss4 komentáře u knih

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Krásné. Miluji venkovské prostředí. Miluji Legátové vylíčení postav. A momentálně miluji i Jozu. Emoce budou ještě dlouho rezonovat.

01.05.2018 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Také mě kniha nijak neohromila. Jak již psala slečna níže, příběh mi přišel průměrný a prolínání obou časových pásem mi k sobě nesedělo. Povaha hlavní hrdinky ze současnosti mi byla protivná.

07.01.2018 2 z 5

Želary Želary Květa Legátová (p)

Jedna z nejlepších knih, které jsem za svůj život přečetla.

13.02.2018 5 z 5

Lehké čtivo, stránky klouzaly samy. Po dlouhé době krásná oddechovka mezi školními a pracovními povinnostmi. Asi spíše pro mladší ročníky, ale i mě se líbila (možná, že se ještě mohu považovat za mládež, alespoň myšlením). Nemám co vytknout, na odpočinek opravdu fajn, jen mě trošku mrzel ten otevřený konec, taky jsem hodně srovnávala s filmem, který jsem viděla dřív. Jak už bylo řečeno níž, kniha opravdu není strašidelná, ale místy je rozhodně napínavá. Určitě doporučuji přečíst, možná bych si ji přečetla někdy i znovu, ale posledních pár stránek mi přišlo slabších. Ještě si rozmyslím, jestli půjdu do druhého dílu, ale vzhledem k hodnocením a recenzím se mi moc nechce.

18.02.2018 4 z 5