koniklesni koniklesni komentáře u knih

Nijura – Dědictví koruny elfů Nijura – Dědictví koruny elfů Jenny-Mai Nuyen

Naprosto úžasná kniha, která mně zaujala asi dva roky zpátky, ale pořád se k ní velmi ráda vracím. Sice jsem byla zprvu překvapená, že se v úvodu psalo o Nill a najednou čtu o Scapovi, ale na to se dalo lehce zvyknout. Přečetla jsem během několika dní a téměř jsem se od čtení nedokázala odtrhnout. Jedna z mích velice oblíbených knih, kterou doporučuji.

02.04.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Rozhodně doporučuji! Tato kniha je velmi dobrá, ikdyž bych ji nezařadila mezi své nejoblíbenější. Nicméně: tématika příběhu velice zajímavá. Knížka mě pobavila i rozesmutnila, což by měla každá správná kniha. :)

13.05.2014 3 z 5

Zápisník smrti 1 Zápisník smrti 1 Tsugumi Ohba

(Může obsahovat spoilery) Jelikož znám anime, tak jsem si nemyslela, že se někdy začtu i do mangy, jenže výlet do Prahy, Luxor a už to letělo. První část byla hodně dobrá, líbil se mi Ryuk a jeho komentáře "S těma lidma je sranda", co se týče hlavní postavy Lighta Yagami, tak jsem hodně spokojená s propracovaností této postavy atd. Hodně dobře propracovaná zápletka a co si budeme nalhávat, L-ovi se nedá odolat, on byl hlavní důvod ke koupi mangy a následně sledování anime. jenom škoda, že L později umře. (né v této části)

14.10.2014 5 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

No nevím, námět zajímavý, právě kvůli němu, jsem si knížku přečetla a nemůžu říct, že by se mi nelíbila. Začátek trochu zdlouhavý, některé odstavce jsem přeskakovala a asi od půlky jsem se do toho doopravdy začetla. Co se fakt povedlo byl konec a určitě si přečtu druhý díl. :)

16.08.2014 4 z 5

Dračí brána Dračí brána Jenny-Mai Nuyen

Jako první jsem četla Nijuru a moc se mi do Dračí brány nechtělo, ale nakonec jsem si ji přece jen koupila. A rozhodně jsem nebyla zklamaná, jen se mi víc líbila Nijura, ale když jsem si knížku přečetla víckrát, tak musím říct, že mně uchvátila i tahle knížka. Připadlo mi, že Nijura je brána více poeticky. Nicméně Dračí bránu řadím mezi jednu z mích nejoblíbenějších knížek.

02.04.2014 5 z 5