Knihomol_ka Knihomol_ka komentáře u knih

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Jsem velká fanynka Elle Kennedy. Miluji její sérii Off Campus, takže na tuto knihu jsem se těšila.

Příběh to byl zajímavý, ale nesedla jsem si z toho na zadek. Hlavní postava Mackenzie mi byla hodně sympatická. Líbilo se mi její chování a jak se ke všemu stavěla, ale to už se nedá až tak tvrdit o Cooperovi. Já nevím čím to bylo, ale někdy jsem měla vážně chuť mu dát pár facek, aby se probral. Prošel mi občas dost arogantní a zlý na Mac.

Další věc co se mi na příběhu nelíbilo byl konec. Autorka hlavní postavy nechá rozejít tak 10 stránek před koncem a pak to rychle urychlí, kdy se dají zpět dohromady ? To se mi teda moc nelíbilo.

Ale celkově příběh to byl fajn. Užila jsem si to a odpočinula jsem si u toho a to byl přesně záměr. Ještě mi chyběl tady humor, na který jsem od autorky zvyklá. Jediný co mě pobavilo byla ta koza

28.04.2023 3 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Tohle je úplně moje první kniha od autorky a určitě není poslední. Zamilovala jsem si styl jakým autorka píše. Rozhodně oceňuji její smysl pro humor, protože u téhle knihy jsem se pořádně nasmála. Kniha se četla v podstatě sama. Hlavní postavy mi byly od začátku až do konce sympatické.

Killian je členem rockové kapely, která se na určitý čas rozpadne, jelikož Jax chtěl spáchat sebevraždu, díky tomu pozná velmi uzavřenou osobu jménem Libby. Společně se přivedou oba dva zpět k hudbě. Chemie mezi nimi je patrná od začátku a nejde jim nefandit.

Nebylo zde žádný zbytečný drama. Příběh byl krásný a úsměvný. Z prostředí celebrit jsem dlouho nic nečetla a tohle bylo opravdu krásný počteníčko.

08.03.2023 3 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Mělo by se jednat o retelling na Červenou Karkulku, Krásku a zvíře a dokonce někdo říká, že i na Sněhurku.

Redarys neboli Reda se narodila jako druhorozená. Což znamená jediné a to je, že se stane obětí pro Vlka a Divý les.

Nei je její sestra a je prvorozená. Jednoho dne se stane královnou. Velmi těžce nese, že její sestra bude obětována Vlkovi a Divému lesu.
Zrovna Nein příběh mě moc nezaujal. Více jsem si užívala příběh Redarys.

Jakmile se Reda ocitne v Divém lese, tak zjišťuje, že nic není takové jak jim říkali. Zde se konečně seznamuje s Vlkem ( Eammonem ). Dozvíme se tak, že vlk není žádná příšera, ale obyčejný muž, který pomocí své magie chrání les. Společně se snaží Divý les ochránit.

Redarys a Vlkovi jsem fandila od začátku. Jejich vztah se vyvíjel velmi krásně a celé to mezi nimi bylo kouzelné.

Divý les byl záludný, ale přesto mě očaroval jak byl zajímavý.

Na konci příběhu se toho odehrálo velmi. Dělo se tady toho vážně hodně a já netušila jak to vlastně dopadne. Konec je otevřený, takže se snad můžeme těšit na další díl, pokud bude u nás přeložený. Sice by to měl být příběh její sestry, ale i tak si myslím, že to bude velmi zajímavý.

Knihu bych doporučila všem fanouškům fantasy a těm, co mají rádi kouzelné a temné lesy.

03.01.2023 4 z 5

Ztracená láska Ztracená láska Tess M. Puffrová

Třetí a vlastně poslední díl této série.

Hned na začátek se přiznám, že poslední díl mě úplně nenadchnul.

Příběh byl zdlouhavý a předvídatelný. Stále se to opakovalo dokola a dokola. Milují se, pohádají se, rozejdou se, usmíří se. A zase nanovo.

Ke konci příběhu jsem měla menší infarkt a závěr knihy byl hezký, ale opět očekávaný.

Tahle série mi přijde na styl After, takže pokud tuto sérii máte rádi, tak určitě si oblíbíte i tuhle.

02.01.2023 3 z 5

Zlomená láska Zlomená láska Tess M. Puffrová

• Tenhle příběh byl jízda od samotného začátku až dokonce. Spousta lásky, trápení, štěstí a žárlivosti. V knize s vámi budou rozhodně cloumat všechny pocity.

• Hlavní postava Maddox je vážně něco. Nesnáším ho a zároveň ho miluji. Je vážně těžký se v něm vyznat, ale opět musím pochválit autorku, že nám poskytla pohled z obou stran. Aspoň si vždy dokážu poskládat myšlenky jak to vlastně Maddox myslí nebo proč dělá to co dělá.

Anna je úžasná. Od prvního dílu mi byla sympatická a teď je mi ještě více. Začala se více projevovat a prosazuje si konečně svou.

Anna a Maddox společně překonávají nepříjemné překážky.

Co se týče celkového příběhu, tak super. Děj mě vtáhl a bavil. A ten konec byl velký COŽE ?!

Díky bohu, že třetí díl je na světě a já se můžu do něho hned vrhnout.

31.12.2022 3 z 5

Legenda o Ladě Legenda o Ladě Jana Švecová

Na začátek musím říct, že jsem neměla žádná očekávání. S knihou jsem byla velmi spokojená a příjemně mě potěšila! Velmi se mi líbí, že je příběh inspirovaný lidovými pohádkami. Příběh je plný lásky, ale také smutku. Hlavní hrdinka mi přirostla k srdci. Lada je velmi sympatická a odvážná. Pro svého milovaného Ilju by udělala cokoliv na světě, aby ho přivedla zpět. V příběhu nás bude provádět Lada a tajemný křesťan. Budou se muset vypořádat s různými úkoly. Co mě překvapilo, tak konec. To jsem vážně nečekala a dokonce i slza ukápla. Knihu určitě doporučuji!

20.06.2022 5 z 5