kn23 kn23 komentáře u knih

Ozveny mŕtvych Ozveny mŕtvych Johan Theorin

Dalsia kniha od ktorej sa nedalo odtrhnut,zas som toho vela nenaspal, ale stalo to zato.od zaciatku napinave,tajomstva sa pomaly odkryvaju a nuti vas to citat a citat.podla mna je Theorin najnedocennejsi seversky autor.klobuk dole pred nim.uz sa tesim na Velku planinu

13.03.2018

Izba v plameňoch Izba v plameňoch Michael Connelly

Opat skvely Harry Bosch.napinave od zaciatku,nuti vas to citat.pri inej recenzii na connelyho som spomenul ze som ho prestal citat lebo prisiel boom so severskymi kriminalkami a zrazu mi pripadal strasne nudny.a zrazu ani neviem ako, som o par rokov starsi a zistil som ako som sa mylil.vratil som sa k nemu a strasne ma mrzi ze som ho tolke roky ignoroval ,cca asi 7 .a ten cas uz nevratim a tak celu karieru detektiva Boscha citam horedole rozhadzane ako aj toto lebo dostat sa k jeho kniham po poradi je nemozne.vzdy robi na inom oddeleni,ale nikdy nesklame.pan connely ospravedlnujem sa za roky ignoracie, ale dobieham to rychlo.

03.08.2018

Poslední Laponec Poslední Laponec Olivier Truc

Neradil by som ju uplne medzi severske detektivky typu Nesbo,kepler atd ale u mna jedna z naj knih ake som cital.krasne opisy Laponska,jeho kultury zvykov, az som zacal snivat ze raz by som sa tam chcel pozriet.

22.01.2018

Klbko zmijí Klbko zmijí Dominik Dán

Polročné čakanie sa mnou a ďalšie ma čaká. U mňa zatiaľ najlepší Dan, ale vždy tá hnusná politika...ale na druhej strane som sa aj nasmial, kde je Kamil, núdza o vtipné dialógy nie je.len...

30.07.2020

Vlčí úžina Vlčí úžina Olivier Truc

To bola ina jazda,napinave od uplneho začiatku.

29.07.2020

Druhá žena Druhá žena Daniel Silva

U mna zatial najslbsi Allon,ale aj tak precitany naraz.z mojho pohladu mu arabi sedia viac ako rusi

03.09.2019

Venuša zo zátoky Venuša zo zátoky Dominik Dán

Musim suhlasit s erzetkou.koniec vselijaky a zas musim cakat do leta ako sa to cele vyvinie.ak teda pan dan nenapise knihu o par rokov dopredu.ale za mna plny pocet ako vzdy

09.12.2018

Opat vtipny pribeh, ktory mozem odporucit.a jedna rada:necitat hned po starcekovi

28.06.2018

V tieni V tieni Dominik Dán

Skvelé ako vždy

12.12.2020

Nôž Nôž Jo Nesbø

Opät brilantny Harry,len uz asi nikdy nenajde pokoj.Ale tak ma ho aspon Rachel

25.12.2019

Spovedník Spovedník Daniel Silva

Skvele napisana kniha

03.02.2019

Stojedenročný starček, ktorý sa obával, že priveľa myslí Stojedenročný starček, ktorý sa obával, že priveľa myslí Jonas Jonasson

Snád este starcek chvilu pozije a opat precestuje a pozachranuje svet

29.12.2018

Priepasť Priepasť Jozef Karika

Nebolo to zle,ale...mozno by mal autor popremyslat nad zmenou zanru.Trhlinu uz netromfne a len sa opakuje.

25.10.2018

List zo záhrobia List zo záhrobia Dominik Dán

Opat skvely Dan,len mi tam chybali aj ostatni z mordparty.ale tak pribeh je zasadeny do deja pred nimi.ale rozhodne nesklamal

14.07.2018

Ostrov Camino Ostrov Camino John Grisham

Trošku iný Grisham na akého som zvyknutý,ale bavilo ma to,ani chvíľu to nenudilo.celkom príjemná zmena

30.07.2020

Nové dievča Nové dievča Daniel Silva

Bolo to super alee...teraz citam Vyjednavaca od Forshytha z 92 roku a zatial vsetko sedi od a po z.

05.02.2020

Dom špiónov Dom špiónov Daniel Silva

Silva nesklame, opäť posledné strany na jeden dych,ale ....Gabi už musí mať aspoň 70 rokov a vždy vo forme,Ari asi fakt nesmrteľný.asi len ten vek v každej knihe môžem vytknúť,ale ináč za 10bodov.napinave ako vždy

26.08.2019

Pochovaní zaživa Pochovaní zaživa Dominik Dán

No,zas o niečo múdrejší,ale opäť musíme čakať ako sa to celé vyvinie.tak nech už sú vianoce.

27.07.2019

Agent Mossadu Agent Mossadu Daniel Silva

Skvele ako vzdy.silva ma dostal, len preco az po 20tich rokoch?????teraz musim citat to co zozeniem a nie po poradi.preco som ho len tolke roky ignoroval? U mña majster spionazneho romanu

22.02.2019

Kufrové tango Kufrové tango Michael Connelly

Harry je istota.este nesklamal.

06.11.2018