KissinkaK KissinkaK komentáře u knih

Mami, mám hlad Mami, mám hlad Jana Šmíd Winterová

Skvělá knížka. Recepty jednoduché, krásně přehledné podle věku, u každého receptu je fotka. Navíc se mi líbí, že autorka v pokynech nic nenařizuje, jsou tam i bezva tipy na následné úpravy pro dospělé. Doporučuji.

03.08.2021 5 z 5

Kniha aktivit v přírodě Kniha aktivit v přírodě neznámý - neuveden

Moc krásná knížka, řekla bych, že i jedna z nejlepších samolepkových doplňovaček.

25.11.2020 5 z 5

Zítra změním svět Zítra změním svět Louise Bagshawe (p)

Kniha se čte sama, hlavní hrdinka je zábavná, je to skvělé počteníčko, děj hezky ubíhá. Četla jsem ji asi desetkrát a pořád baví.

14.11.2019 5 z 5

Duše našich mazlíčků Duše našich mazlíčků David Michie

Knihy Davida Michieho se dotknou srdce a nejinak to je i u této knihy. Doporučuju všem, kteří mají rádi zvířata. Také doporučuju sérii Dalajlamova kočka, krásně a poutavě vysvětlí základy buddhismu.

24.11.2018 5 z 5

Encyklopedie léčivých potravin Encyklopedie léčivých potravin George D. Pamplona-Roger

Naprosto skvělá knížka. Rozřazené kapitoly podle účinků, zajímavé informace, doporučuju i další díl Encyklopedie léčivých rostlin od stejného autora.

04.08.2018 5 z 5

Žijte jógu Žijte jógu Václav Krejčík

To je zatím nejlepší knížka o józe, kterou jsem kdy četla. Dýchá z ní klid. Spousta praktických zajímavých informací, srozumitelných, nejen pro začátečníky.

27.01.2018 5 z 5