kikina28 kikina28 komentáře u knih

Má rád hudbu, rád tančí Má rád hudbu, rád tančí Mary Higgins Clark

Jediná autorčina kniha, kterou jsem v polovině odložila, ztrácela jsem se v množství jmen a když jsem nalistovala konec, kdo je vrahem, jméno jsem musela v knize hledat. Jinak ostatní mnou přečtené knihy doporučuji.

17.11.2013 2 z 5

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Tohle je podle mně nekorunovaná královna thrillerů. Její knihy se čtou jedním dechem a jsou napínavé až do konce.

17.11.2013 5 z 5

Roznese tě na kopytech Roznese tě na kopytech Simona Monyová (p)

Nejraději čtu detektivky a thrillery a když si potřebuji odpočinout od násilí, sáhnu po pohodové Monyové. Nikdy nezklame.

17.11.2013 5 z 5

Kudlanka bezbožná Kudlanka bezbožná Simona Monyová (p)

Zase jedna oddychovka. Škoda, že jsou knihy tak tenké. A škoda samotné autorky.

17.11.2013 5 z 5

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

Tak tohle byla první kniha, kterou jsem od Simonky četla, byla naprosto super, strašně jsem se u ní nasmála. Sama mám syna věkem i názory shodnými s autorčinou chlapeckou postavou a mnohdy mám nebo jsem měla podobné výrazy jako hrdinka knihy. Prostě jsem měla pocit, že sedí Simonka u nás v obýváku a píše.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Jsem ráda, že jsem první četla celé Milénium a až potom viděla filmy. Oproti knize to byla slabota. Jo, kniha je kniha.

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Právě dnes jsem tuto knihu dočetla, trvalo mi to celý víkend ... Takže byla fakt super. Hlavně že jsme museli volat "Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak" - ale tohle, co bylo vykresleno v této knize, to nám nikdo neřekl. Děs, hrůza... Lidé byli bráni jako ten nejhorší póvl a ne jako lidské bytosti. Ale kdo nečetl - vřele doporučuji.