kety76 kety76 komentáře u knih

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Zajímavý, velmi čtivý příběh, konec se dal vytušit. Určitě stojí za přečtení !!

22.10.2014 5 z 5

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Krásná, velice smutná kniha, dobře se četla, velice zajímavé téma. Mohu doporučit !!

20.10.2014 5 z 5

První rodina První rodina David Baldacci

Kniha se velice dobře četla, námět byl zajímavý, zápletka typická pro tohoto autora. Vřele doporučuji !!

06.10.2014 5 z 5

Láska v čase přítomném Láska v čase přítomném Catherine Ryan Hyde

Námět této knihy je skutečně zajímavý, místy to ale nemělo spád, trochu jsem se nudila, konec knihy je pěkný.
Kniha je docela dobrá, možná mi úplně ale nesedl způsob vyprávění.

06.10.2014 3 z 5

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

Knihy s touto tématikou skutečně nevyhledávám, ale byla mi doporučena, tak jsem to zkusila a byla jsem mile překvapena. Kniha se skvěle četla, způsob vyprávění je poutavý, nejsou tam hluchá místa, takže děj plynule běží.
Jedna z věcí která mě překvapila při čtení této knihy je fakt, že si neumím představit, jakým množstvím energie a trpělivosti musí oplývat člověk, který pracuje s takto "postiženými" dětmi. Většina lidí by se po pár dnech z toho zbláznila. Z knihy je vidět velké osobní nasazení a chuť pomoci vyřešit skutečně obrovský problém.

06.10.2014 4 z 5

Výherkyně Výherkyně David Baldacci

Výborná kniha, dobře se četla, moje nejoblíbenější kniha tohoto autora.

02.10.2014 5 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Kniha se četla velice dobře, má zajímavý námět a zpracování, rozhodně stojí za přečtení.

16.09.2014 5 z 5

Prozrazení Prozrazení Sam Hayes

Kniha se četla skoro sama, děj měl spád, konec byl řešen vskutku originálně. Vřele doporučuji přečíst, nudit se rozhodně u této knihy nebudete.

16.09.2014 5 z 5

Každý umírá sám - Mrazivým severem za svobodou Každý umírá sám - Mrazivým severem za svobodou David Armine Howarth

Knihu jsem četla jedním dechem, nechce se věřit, že se to vše událo, že to někdo byl schopen přežít. Všem vřele doporučuji !!

03.03.2014