katty999 katty999 komentáře u knih

Zmatek ve stáji Zmatek ve stáji Bonnie Bryant

tuto knihu mám doma a jsem ráda že mám tento díl je to pěkná knížka

01.02.2016 4 z 5

Filmová hvězda Filmová hvězda Bonnie Bryant

Tato kniha se mi moc nelíbila, nelíbí se mi na té sérii, že se holky v každém dílu setkají, buď se superstar, nebo zažijí něco úžasného. Každý díl je to stejné vyhrají, vše vyřeší zachrání. A navíc tam jsou věci, které by se vůbec okolo koní neměly stát. Třeba tam koně přivazují otěžemi ke stromu, a přitom je to základní věc, která může koni ublížit. Kůň se poleká a zlomí si o udidlo zuby, roztrhne si pysk. Autorka tam pořád píše, že je Carol zkušená jezdkyně a znalec koní, a přitom tam je spoustu chyb. Naopak se mi líbilo, jak autorka popsala povahu holek a jak každá něco dokázala.

03.01.2016 2 z 5

Konec snění Konec snění Jacqueline Wilson

Kniha byla pěkná, občas jsem i brečela, moc pěkně napsané.

13.12.2015 5 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

super kniha i když už mi kamarádka řekla jak to skončí i tak se mi zrychlil tep, a trochu jsem si i poplakala super kniha

26.03.2015 5 z 5

Poník na výletě Poník na výletě Anne Bachner

Byl to můj nejoblíbenější díl z edice Klára a Drobeček. Líbilo se mi, že Standa se choval k ostatním moc hezky, vymyslel překvapení a dal Kláře přívěsek. Doporučuji to holkám, které mají rádi koně a dobrodružné knihy.

24.07.2014 4 z 5

Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Kniha byla celkem dobrá, ale některé věci se mi nelíbily. Deset bylo lepší.

24.07.2014 4 z 5

Poník hrdina Poník hrdina Anne Bachner

Líbilo se mi, že nemysleli jenom na sebe, ale všichni chtěli pomoct Katynce (Katynka je kůň) aby mohla vozit děti, které nemůžou chodit. Autor uměl vystihnout důležité věci to se mi líbilo.

24.07.2014 3 z 5

Poník v nebezpečí Poník v nebezpečí Anne Bachner

Bylo mi líto Terky, že si vůbec neužije maminky a bála jsem se o Čarodějku. Ilustrace byla dobrá a autor dobře vysvětlil některé pasáže. Tato knihami připoměla knihu tajná sedma protože maminka měla radši svého syna jak Terku a v tajné sedmě pořád ustupovala Zuzce a Honza se musel podřídit.

24.07.2014 3 z 5

Podařená dvojčata Podařená dvojčata Enid Blyton

Líbila se mi myšlenka obratu dvojčat a jak jedna kamarádka se jim svěřila s krádeží a ony to na ní neřekly. Také se mi líbilo, jak autorka dobře vystihla jejich zklamání, že na vysněnou školu nepůjdou.

01.07.2014 5 z 5

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Kniha se mi velice líbila, dojemné bylo jak i přes všechno co mohla dostat, si Alice vybrala radši svojí kamarádku Gemmu a chtěla
s ní zůstat, ale nemohla. Autorka mohla ten konec vylepšit a něco k tomu dodat.

01.07.2014 5 z 5

Potíže s Klárkou Potíže s Klárkou Věra Řeháčková

kniha se mi velice líbila ale nelíbilo se mi že udělali druhý díl a nelíbil se mi ten konec

30.06.2014 5 z 5