katrin9435 katrin9435 komentáře u knih

Pochovaní zaživa Pochovaní zaživa Dominik Dán

Kláro90 - musím tě bohužel zklamat - spisovatel opravdu čerpá z opravdových zkušeností - stalo se to

03.08.2023

Kateřina v říši kimči Kateřina v říši kimči Kateřina Kang

Pár informací na tak tlustou knihu - komiks mi opravdu nesedí - spíš ruší.

30.06.2023

O šelmách a lidech O šelmách a lidech Josef Růžička

Naprosto skvělá knížka - doporučuji všem.

15.05.2023

Dobrodružství v pralese Dobrodružství v pralese Petr Filouš

knihu jsem si objednala přes internet a tak jsem nemohla vidět, že se nejedná o klasický cestopis, jak jsem předpokládala, ale o veršovanou knihu o zážitcích někde - nevím kde - nedočetla jsem - veršování cestopisu opravdu není to, co by mě zajímalo

07.02.2023

Napříč Afrikou Napříč Afrikou David Zoufalý

moc útlá knížečka na tak dlouhou cestu - pouze pár nenavazujících postřehů a fotografií - škoda

30.12.2022

Babské rady na celý rok Babské rady na celý rok Jaroslava Rozsypalová-Vykoupilová

Knihu jsem si koupila přes internet, takže jsem se spolehla na to, co se o ní píše - byla velkým zklamáním - je to vlastně jen kuchařka s pár radami, které už každý zná. Opravdu jsem čekala úplně něco jiného.

14.10.2022

Od paty k hlavě Od paty k hlavě Matěj Šulc

Mě ta kniha nezaujala - je to spíše pro odbornou veřejnost - moc odborné a popisné.

09.08.2022

Světem bylin s Romanem Pavelou: Pohybové ústrojí Světem bylin s Romanem Pavelou: Pohybové ústrojí Roman Pavela

Ani třetí kniha autora mě příliš nenadchla - víc jak polovinu knihy zabírají popisy léčivých bylin ( nezajímavé ) a vzadu se tísní pár receptů vesměs známých.

04.06.2022

BALI kráčí s démony do třetího tisíciletí BALI kráčí s démony do třetího tisíciletí Petr Bayer

Rozhodně to není cestopis - pár řádek bez ladu a skladu na začátku a pak jen fotografie - spíš je to fotoalbum pro autora, protože tomu, kdo tam nebyl to nic moc neřekne - chybí i mapka.

29.04.2022

Světem bylin s Romanem Pavelou: Imunita Světem bylin s Romanem Pavelou: Imunita Roman Pavela

Kniha mě velmi zklamala - v knize je popis léčivých rostlin, který dnes najdete skoro všude a totéž platí i o receptech - všechny jsou opsané z jiných knih.

30.10.2021

Sila mentorov Sila mentorov Timothy Ferriss

Kniha mne zklamala - uvedení mentoři jsou pro nás víceméně neznámí a jejich výběr zarážející - opravdu nevím, co by mě mohli říci např. nejlepší hráči pokru ap. Škoda peněz.

27.01.2021

Deníky z Ladakhu Deníky z Ladakhu Martina Trchová

Předražená kniha, kde se nic moc nedozvíte - místo fotografií autorčiny kresby a malby, které mne opravdu nenadchly.

21.12.2020

Jak jsem šel světem Jak jsem šel světem Petis Novotný

Pokud někdo čeká cestopis - tak to tato knížka opravdu není - sám autor to nazval žvásty a i já myslím, že se to jinak nazvat nedá. Některé postřehy se musí číst i víckrát, abyste pochopili, co vlastně chtěl autor říci - prostě vyhozené peníze.

18.06.2020

Kameny v praxi Kameny v praxi Judy Hall

Tato kniha na trhu dlouho chyběla - doporučuji všem, našla a nacházím v ní mnoho zajímavých věcí a budu se k ní stále vracet.

20.04.2020

Probuďte v sobě sílu mocného léčitele Probuďte v sobě sílu mocného léčitele Kelly Noonan Gores

Tato kniha je přepis některých částí knih známých léčitelů a mystiků - všechy jsou u nás na trhu - takže kniha absolutně o ničem, nic nového se v ní nedočtete. Prostě : "autorka" vzala pár knih a něco z nich opsala a vydala to pod svým jménem - hnus.

18.04.2020