Světem bylin s Romanem Pavelou: Imunita

Světem bylin s Romanem Pavelou: Imunita https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469957/bmid_svet-bylin-s-romanem-pavelou-DU2-469957.jpg 5 2 2

Světem bylin série

Vydejte se v nové sérii s Romanem Pavelou do světa bylin z naší přírody nebo těch, které znáte z kuchyně. Poodhalte tajemství dostupných a ověřených léčivých bylin pomocí jednoho z celosvětově nejcitovanějších vědců, jenž vystupuje také v televizním pořadu Polopatě. Vyzkoušejte osvědčené recepty a přispějte tak k posílení imunity, využijte zázračnou sílu bylin! Zkuste si nějaké účinné byliny i sami vypěstovat podle připravených návodů a praktických rad. Zdraví máme jen jedno, je vhodné se věnovat i prevenci.... celý text

harena
harena
01.06.2022 5 z 5

Kniha mě potěšila, je tu sice pouze střípek rostlin z naší přírody, které nám od nepaměti pomáhají při různých onemocněních. U každé bylinky je přehledně popis, pěstování, co obsahuje, k čemu se používá a příp. zajímavosti a každá je také doplněna krásnými fotografiemi. Na konci jsou recepty, a tak víme, co můžeme z každé bylinky vyrobit. Já určitě udělám "zázvorový sirup pro drsňáky".

katrin9435
katrin9435
30.10.2021

Kniha mě velmi zklamala - v knize je popis léčivých rostlin, který dnes najdete skoro všude a totéž platí i o receptech - všechny jsou opsané z jiných knih.

bylinky péče o zdraví imunita, imunitní systém

Roman Pavela
česká, 1970