Od paty k hlavě

Od paty k hlavě https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476387/bmid_od-paty-k-hlave-WUH-476387.png 4 6 2

Jak chodidlo ovlivňuje páteř? Co je to meniskus? Co vlastně znamená výhřez ploténky a jak k němu dochází? A proč to, co bolí, nemusí nutně být to, s čím má tělo problém? Kniha nabízí odpovědi na tyto a mnohé další otázky. Zahrnuje i kapitoly o pohybu dětí i dospělých nebo o tom, jak postupovat, když se v těle objeví bolest, a jak s ní formou sebediagnostiky pracovat. Cesta napříč lidským tělem doslova OD PATY AŽ K HLAVĚ pohledem Matěje Šulce – lektora cvičebních kurzů, trenéra a sportovce v jedné osobě – zaujme nejen milovníky pohybu, kteří se chtějí o svém těle a jeho fungování dozvědět víc.... celý text

katrin9435
09.08.2022

Mě ta kniha nezaujala - je to spíše pro odbornou veřejnost - moc odborné a popisné.

Nanaho
29.12.2021 5 z 5

Není pohyb jako pohyb. Přijde mi na trhu málo knih, které umí prakticky a jednoduše vysvětlit složité fzioterapeutické principy zdravého pohybu. Kniha pro všenchy, kteří chtějí pochopit své tělo a prohloubit své znalosti o pohybu. Vhodné pro odbornou i laickou veřejnost. Napsáno se skvělým nadhledem a opravdu praktickým využitím pro čtenářův život.

2020  79%Tělo není automat!
2021  87%Od paty k hlavě

Kniha Od paty k hlavě je v