katrin9435

Světem bylin s Romanem Pavelou: Pohybové ústrojíSvětem bylin s Romanem Pavelou: Pohybové ústrojíRoman Pavela

Ani třetí kniha autora mě příliš nenadchla - víc jak polovinu knihy zabírají popisy léčivých bylin ( nezajímavé ) a vzadu se tísní pár receptů vesměs známých.

BALI kráčí s démony do třetího tisíciletíBALI kráčí s démony do třetího tisíciletíPetr Bayer

Rozhodně to není cestopis - pár řádek bez ladu a skladu na začátku a pak jen fotografie - spíš je to fotoalbum pro autora, protože tomu, kdo tam nebyl to nic moc neřekne - chybí i mapka.

Světem bylin s Romanem Pavelou: ImunitaSvětem bylin s Romanem Pavelou: ImunitaRoman Pavela

Kniha mě velmi zklamala - v knize je popis léčivých rostlin, který dnes najdete skoro všude a totéž platí i o receptech - všechny jsou opsané z jiných knih.

30.10.2021

Sila mentorovSila mentorovTimothy Ferriss

Kniha mne zklamala - uvedení mentoři jsou pro nás víceméně neznámí a jejich výběr zarážející - opravdu nevím, co by mě mohli říci např. nejlepší hráči pokru ap. Škoda peněz.

27.01.2021

Deníky z LadakhuDeníky z LadakhuMartina Trchová

Předražená kniha, kde se nic moc nedozvíte - místo fotografií autorčiny kresby a malby, které mne opravdu nenadchly.

21.12.2020

Jak jsem šel světemJak jsem šel světemPetis Novotný

Pokud někdo čeká cestopis - tak to tato knížka opravdu není - sám autor to nazval žvásty a i já myslím, že se to jinak nazvat nedá. Některé postřehy se musí číst i víckrát, abyste pochopili, co vlastně chtěl autor říci - prostě vyhozené peníze.

18.06.2020

Kameny v praxiKameny v praxiJudy Hall

Tato kniha na trhu dlouho chyběla - doporučuji všem, našla a nacházím v ní mnoho zajímavých věcí a budu se k ní stále vracet.

20.04.2020

Probuďte v sobě sílu mocného léčiteleProbuďte v sobě sílu mocného léčiteleKelly Noonan Gores

Tato kniha je přepis některých částí knih známých léčitelů a mystiků - všechy jsou u nás na trhu - takže kniha absolutně o ničem, nic nového se v ní nedočtete. Prostě : "autorka" vzala pár knih a něco z nich opsala a vydala to pod svým jménem - hnus.

18.04.2020